Wpis z mikrobloga

Jest ktoś może z studiów zaocznych II stopnia na uep lub wie ktoś coś może o rekrutacji i studiowaniu tam? Od października zamierzam iść na kierunek Finanse audyt i inwestycje lub rachunkowość i finanse biznesu. Wie ktoś coś o tych kierunkach? Trudno jest się dostać tam na studia zaoczne czy raczej każdy się dostaje? I czy później trudno jest się tam utrzymać? Dziękuję za każdą opinię ;)
#uep #poznan #studbaza #studia
  • 5
@Patrynio0: Byłem co prawda na dziennych i już kawałek czasu temu, ale ogólnie odniosłem wrażenie, że na tej uczelni kwestia "utrzymania się" zależy tylko i wyłącznie od studenta. Chodzi mi o to, że żaden wykładowca/ćwiczeniowiec nie uweźmie się na Ciebie i nie będzie permanentnie uwalać, jeśli wykażesz odrobinę zaanagażowania. Byłem na kierunku, z którego dużo ludzi odpadło po pierwszym roku, ale nie była to wina żadnego z profesorów, tylko leserstwa studentów.
@poznaniak: @ES_Blofeld: a wiesz może, czy Firb na uep to jest dokładnie to samo, co fir na innych uczelniach, czy jakaś podróbka tego kierunku? Na otouczelnie można przeczytać, że fir na uep funkcjonuje pod nazwą finanse, audyt i inwestycje, ale nie wiem, ile w tym prawdy. Ewentualnie czy są na uep kierunki, które dają lepszą pracę?