Wpis z mikrobloga

@rand0mized a teraz jeździcie ją podpalać, domagając się coraz większych gratisów, na co wszyscy wokół zapieprzają. W dodatku ten ruch autonomii... To prosze... #!$%@?ć... Niemiec Wam da wiecej, jak to lubicie powtarzać. Prawda, jest taka, że szkop, to by Was za mordy wziął i byście pozdychali z głodu
Pobierz eksplozymeter - @rand0mized a teraz jeździcie ją podpalać, domagając się coraz większ...
źródło: comment_1589308771DjrTDJt1A3WOPMdCqvuXQS.jpg
chodzi mi tu głównie o przemysł i Śląsk jest najbardziej atrakcyjnym regionem dla inwestorów w kraju, nie licząc mazowieckiego i Wawy to przodujemy w tych sprawach

Ciekawe ile byście wytrzymali, jakby był całkowity zakaz wjazdu do Śląska (i jego opuszczanie)


@Vafik: xD no na pewno cały kraj by wytrzymał brak Śląska dłużej niż jedno województwo izolacje od świata ¯\_(ツ)_/¯ Żaden region by tego nie wytrzymał długiego zamknięcia.
Mam mieszane uczucia... jestem z Zagłębia i hanysy nas nie lubia bo jestesmy gorole a Polakom sie wydaje że jesteśmy Ślązakami xD
Nie mozna by nas do Małopolski dołączyć? Albo zrobic z nas odległe rubieże Podlasia czy cos xD
Nie chce, zeby mnie wyzywali od węglożercy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja mieszkam na pustyni błędowskiej praktycznie xD
Wole byc jakimś słowiańskim beduinem czy cos w ten deseń :/