Wpis z mikrobloga

@noitakto:

() chłopaki, no trzeba troszkę szacunku dla rzeczywistości.

Bez względu na poglądy, sympatie i antypatie - warto uczciwie szukać prawdy, a ona jest daleko od emocjonalnych nagłówków.

Durne prawo, ale prawo - telewizja dostaje zwrot za abonament rtv. Czy PiS, czy PO, czy Dudex czy Bolek.

I dodam żem nie "pisior", a tvp uważam za hańbę.
  • Odpowiedz
@Baccon:

I patrz, chętnie bym odpowiedział ale mam już dość tego gimbo-rynsztokowego języka.

W polskim języku 'Ty' piszemy wielką literą, bez względu na poglądy szanując dyskutanta.

A te '#!$%@?' i '#!$%@?', to już zupełnie trąca wychowaniem przy śmietniku.
  • Odpowiedz
  • 188
@ilduce999: A co z próbą przeprowadzenia wyborów, które cudem się nie odbyły, z milionami złotych które zostały wyrzucone przy tym w błoto zamiast wspierać służbę zdrowia? Co z lewymi maseczkami bez atestów z Chin? Można by wymieniać i wymieniać. To, że pandemia się zdarzyła, to nie wina Kaczyńskiego. Ale Duda, rząd, Stojący za wszystkim Kaczyński - to już jest wina konkrretnych ludzi.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Jakby zamiast przecinka było „i” bym się z Tobą zgodził.
OT: irytuje mnie wykopowy sposób wypowiedzi zorientowany momentalnie na atak personalny w stronę piszącego. Lepiej Ci od tego? Nie rozumiem agresji, serio.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stern24: nie musisz sie ze mna zgadzac lub nie, bo to kwestia zerojedynkowa i nie masz racji

Ot: paywnie agresywnie atakujesz prezydenta, ze jest idiota to nie dziw sie, ze ktos reaguje na taki tekst
  • Odpowiedz
@noitakto: ja mysle ze po prostu niktmu nie powiedzialvo co chodzilo z ta cala akcja tylko to bylo takie "Andree!! Wiemjak zebrac troche glosow, zostales nomibowany do rapu nagramy i wszyscy mlodzi beda glosowac na ciebie!!:))
  • Odpowiedz
@peszmerd: Dopowiadasz sobie rzeczy kolego. Odesłałeś mnie, żebym przeczytał tekst Zeusa, teraz ja odsyłam Ciebie do mojego własnego wpisu. Czy ja napisałem gdzieś, że nasz demokratycznie wybrany prezydent jest idiotą? Nie. Napisałem, że nie zrozumiał nominacji. Powinien był siedzieć cicho i nie odpowiadać, taka jest prawda.
Pozdrawiam i życzę spokoju.
  • Odpowiedz
@noitakto: Aleście się uczepili tych 2 miliardów, jakby to miało conajmniej o czymś przesądzić. Tak dla porównania - planowane przychody NFZ w 2020 roku wyniosą 97 mld 288 mln złotych. Te 2% więcej służby zdrowia by nie zbawiło, nawet jakby jakimś fikołkiem prawnym dało się te pieniądze ot tak przelać z jednego miejsca w drugie.
  • Odpowiedz
  • 10
@ilduce999 Ale nic nie zobowiązuje Sejmu, Senatu i Prezydenta do tego. Można spokojnie takiego przelewu TVP nie robić i będzie ok, bo z Konstytucji nie wynika, aby ustawodawca musiał taką "refundację" TVP przyznawać. To był ich świadomy i wolny wybór.
  • Odpowiedz