Wpis z mikrobloga

Mirki, szukałem ekspresu do kawy w budżecie do 2k. Odradziliście mi cuda typu lattego, ktoś z Was polecił Saeko lirika otc. Zamawiałem w jednym sklepie internetowym, gdzie miły Pan od razu zapytał czy nie wybrałbym czegoś innego bo to awaryjne urządzenie xD Zaryzykowałem. Ekspres przyjechał, podłączanie, zasypywanie, zalewanie, klikam kawę... zong. błędy na czerwono, w żaden sposób nie udało się nic zrobić. Odsyłka, miły Pan mówi "a nie mówiłem xD" i proponuje zwrot środków. Tutaj pytanie: serio taka lipa jest z tymi saeko otc, czy jakiś ogromny pech? Jeżeli faktycznie powinienem odpuścić to urządzenie to podpowiedzcie ekspres do 2-2,5k który oprócz kaw czarnych będzie potrafił przygotować cappucino za jednym kliknięciem no i może jeszcze latte :P Przeznaczenie urządzenia do biura.
#ekspresdokawy #kawa #ekspres
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vivanat: Pamiętam tego posta, pytałem, ale nie odpowiedziałeś wtedy. A Pan chyba wiedział coś więcej. Ekspresy zwykle nie miewają takich problemów już na początku.

Czemu najtańszy do biura?
  • Odpowiedz
@nadsztygar pracuję w autoryzowanym punkcie Saeco Professional, sprzedaję Saeco, Gaggie, melitte i nivone. Po pierwsze, sprzedaję po 3 liriki dziennie i nie mam takich problemów jak OP. Po drugie, miałem ostatnio na serwisie trzymiesięczne latte go ze spalonym silnikiem młynka. I możecie mówić że jestem z konkurencji, ale te maszyny są zrobione tanim kosztem: układ wodny łączony na trytytki, najtańsza pompa, tani elektrozawór, długo by wymieniać. Wiem, że ktoś tu kiedyś pisał
  • Odpowiedz
@nadsztygar kilka miesięcznie trafia takich na serwis z różnymi usterkami, a będzie trafiało jeszcze więcej jak się skończy na nie gwarancja i zaczną się sypać, bo jak już mówiłem mają tanie podzespoły. Nie próbuję tutaj dowieść że moja racja jest mojsza, tylko przedstawiam fakty, nikt nie musi mi wierzyć, kupujta co chceta. Nie wychwalam żadnego modelu ekspresu bo mi się podoba, sprzedaje akurat to, czy ja mam i dlatego jest najlepszy. Lirika
  • Odpowiedz