Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego ewentualna kandydatura Sikorski/Trzaskowski to bardzo dobra wiadomość? Bo podczas ostatniej debaty prezydenckiej, każdy kandydat się wysrał na ewentualne podpisanie ustaw związanych z LGBT. Oprócz Biedronia oczywiście, każdy prezentował zaścianek oraz prymitywizm.

Dlatego ewentualna bitwa z Dudą w drugiej turze któregokolwiek z nich to głos za którego nie będę się wstydził bo obaj wypowiadają się pozytywnie o tej społeczności oraz zaciekle ich bronią gdy atakuje ich kościół czy psychoprawica.

#neuropa #wybory #bekazprawakow
J.....D - Wiecie dlaczego ewentualna kandydatura Sikorski/Trzaskowski to bardzo dobra...

źródło: comment_1589529327OIu2VO8vKlbRV0f8SYYfJj.jpg

Pobierz
  • 57
@TenTypZez:

Swoją drogą marnie to o tobie świadczy, że nieistotne jakie kandydat ma poglądy, byle by gejów lubił to zagłosuje xD


A to nie jest pogląd? Dla niektórych do ważna kwestia, poza tym to wyznacznik tego, czy osobie bliżej jest bliżej do zachodu czy do skrajnie konserwatywnego zaścianka. Wstyd byłoby mi głosować na kogoś, kto nie popiera małżeństw jednopłciowych.
@TenTypZez:

Z resztą czy to na prawdę jedyny i najważniejszy problem w życiu? Innych nie ma do rozwiązania?


Nie jedyny i nie najważniejszy, dziś najważniejsze jest odsunięcie od władzy przestępców. Natomiast później chciałbym mieć prezydenta, który jest silnie proeuropejski i ma nowoczesne poglądy, a podejście do tematu ślubów jednopłciowych jest wyznacznikiem posiadania takich poglądów (co nie znaczy wcale, że najważniejszym z nich), o czym powiedziałem wyżej.

A skoro prezydent nie ma
@TenTypZez: Generalnie to nie umiesz czytać lub na siłę próbujesz mi zarzucić coś, żeby mnie zaatakować.

Pytasz, czemu ten par związków jednopłciowych jest istotny, to ci odpowiadam, nigdzie nie powiedziałem, że to jest mój główny sposób wyboru kandydata ani nawet na kogo głosuję. Wyciągasz pochopne, a przede wszystkim głupie wnioski.