Wpis z mikrobloga

Trochę nie czaję... ty sklep otwierasz czy Lego kolekcjonujesz? A jeśli kolekcjonujesz to czemu w pudełkach?


@Mrtinez: bo wcześniej nie miałem miejsca gdzie trzymać złożonych. Wczoraj mi w końcu przywieźli zamówioną szafę (oraz biurko, którego nie widać na zdjęciach) i mogę je zacząć składać.
Kilkanaście już zbudowałem - jak przejrzysz #legodamwa tag to spokojnie znajdziesz. Kilka dodatkowych setów też już zbudowanych stoi w mieszkaniu, ale zdjęć jeszcze nie wrzucałem
ile kosztowały te wszystkie zestawy?


@raFFcio: zabij mnie - nie znam dokładnej wartości. Zbierałem je przez ostatnie 2 lata, i kupowałem co miesiąc po kilka/kilkanaście. Mam gdzieś dokładne kwoty wpisane, ale za dużo tych zestawów, żeby to wszystko z palca teraz dodawać.
@whycantitbe: mireczku kiedyś też miałem problem z widzeniem zbyt dużej ilości różowego koloru. Problemem okazał się poluzowany kabel z monitorze (dvi lub d-sub już nie pamiętam dokładnie) - może u Ciebie występuje ten sam problem (ale te złącza wykorzystywane były bardzo dawno temu. Teraz raczej HDMI/DP się używa).
Drugą potencjalną przyczyną mogą być problemy ze wzrokiem - ale to już musisz się sam skonsultować z lekarzą specjalistą (bo jeśli dobrze pamiętam,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@damw: Nie ma dla mnie czegoś takiego jak męskie hobby. Są normalne i dla dzieci, np. bawienie się lalkami czy samochodzikami, oglądanie bajek przeznaczonych dla dzieci, kolorowanki itd.
@Kliko: Cały twój profil zawalony chińskimi bajkami z narysowanymi dziewczynami i ty się wypowiadasz co jest dla dzieci u typa co ma normalne hobby zamiast kota i narysowanej dziewczyny?