Wpis z mikrobloga

Lol, to są zwykli 'robole' którzy pracują po to żeby mieć za co żyć xDD Gonić się powinno decydentów, a nie zwykłych wyrobników.


@benwatkins: czyli jak kradniesz "żeby mieć za co żyć" to też jest ok? Dzięki tym "zwykłym wyrobnikom" ten przemysł kłamstwa i pogardy w ogóle może funkcjonować.
  • Odpowiedz
@Avmatrac: przeciez ten chłop za kamerą dyma tam za 2k zł na zleceniu i jego interesuje to by mieć co do gara włożyć a nie kto za kim jest xD Napluć w ryj to można rachoniowi a nie ducha winnemu operatorowi
  • Odpowiedz
@ediz4: No nie wiem, czy jesteś upośledzony, czy ci płacą choć no zastanawia mnie też jakim trzeba być zwierzęciem, by popierać PiS i codzienne szambo z TVP.
  • Odpowiedz
@NieUsune: @Morf: Mam jednego znajomego który pracuje w tvp. Gość spoko jak każdy inny. Najśmieszniejsze jest to, że jest za konfederacja xDDD A to że pracuje w tvp, cuż to tylko praca jak każda inna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szmichal: Napluć w ryj można co najwyżej kretynom co obrażają,atakują innych ze względu na poglądy polityczne lub to popierają. To jest najgorsze dno człowieka. Tak jak kolega @herubin. Takie właśnie osoby doprowadziły do zabójstwa Rosiaka
  • Odpowiedz