Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obraza_majestatu: Pierwsze podejście. Kupiłam bardzo małe sadzonki, bardzo szybko urosły, choć wiadomo, nadal jeszcze są małe. Są oczywiście błędy, np. podlewanie przez rurę źle sobie wymyśliłam i praktycznie nie korzystam, po prostu podlewam od góry do ziemi i czasem chlapnę do poszczególnych komór. Myślę, żeby ją wyjąć i dosypać tam podłoża, ale nie wiem, czy się jeszcze da. Większość z nich jest pnąca, to właśnie one najlepiej rosną. Poziomki i truskawki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElCidX: Ma dziurki, ale jak wlewam wodę to gdzieniegdzie robi się fontanna XD planuję wyjąć całkowicie i zastąpić podłożem.
@catch: na youtube widziałem wersję że do tej rury to się wrzuca odpadki organiczne żeby dawały składniki pokarmowe, i warto dorzucić dżdżownice aby urzyźniały glebę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiKuna: @ElCidX: O, dobre. Coś tam nawoziłam ostatnio, ale chyba faktycznie dam jeszcze. A akurat dostałam info od sąsiadki, że nasz ZUT rozdaje tony kompostu za zeta, to bym tam może wrzuciła (ʘʘ)
@catch: ps warto podejrzeć liście od spodu czy nie ma małych "robaczkow" ale to z lupą lub dobrym wzrokiem bo przędziorki są małe ale robią dużo szkód wysysając soki z liści
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MiKuna: Oglądałam, raczej nic nie ma. Za to mi cholerne mszyce świerkowe zaatakowały małe świerki i z nimi walczę (,) z przędziorkami walczyłam dopiero co, ale na oleandrze. Wygrałam, ale nie wiem, czy zakwitnie. :(