Wpis z mikrobloga

Byliśmy dziś na spacerze w miejscu rekreacyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°), wszyscy brak maseczek. Nagle jadący z naprzeciwka rowerzyści zaczęli krzyczeć: ludzie Policja!!; i wszyscy, dosłownie wszyscy zesrani szybko wyciągnęli maseczki by wciągnąć je na twarz xd radiowóz przejechał i wszyscy z powrotem ściągneli maski. Czułam się jak w jakiejś czarnej komedii a to niestety życie i strach w ludziach wielki. #gownowpis #koronawirus #niewiempocotopisze
  • 30
  • Odpowiedz
@kamisan: to jest efekt narracji Szumowskiego, maski złe, maski dobre, ja maski nie nosze, maski do wynalezienia szczepionki, jak będzie mniej niż 100 zarażonych dziennie to przestaniemy nosić maski itd.
  • Odpowiedz
@Felixu: dokładnie tylko sama sytuacja wyglądała tak komicznie i absurdalnie, że zapadła mi w pamięć. W sumie to w miejscu typu las chyba można być bez maski?
@Puszkus: to samo, pójdę załatwić sprawy na mieście i mam dość
  • Odpowiedz
@kamisan: No ale ta nadgoliwość była z powodu że nas ta zaraza wszystkich uszkodzi, ale tak nie wyszło, ludzie olali a strach pozostał, nie nie jest fajna ale minie jeszcze troche czasu i to też myślę że się rozwieje jak strach jeszcze bardziej opadnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamisan: ja dziś byłam nad zalewem z moją koleżanką, ludzie spacerowali bez masek, siedzieli na kocach po kilkanaście osób, radiowóz jeździł tam i z powrotem zwracając uwagę tylko tym którzy, zaparkowali za blisko brzegu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 4
@kamisan nie od dziś wiadomo, że są to maseczki antymandatowe. Mimo wszystko staram się nosić, chociaż alergia doskwiera i ciężko się oddycha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak to mozliwe, ze ludzie boja sie policji lamiac obowiazujace przepisy!! To skandal, zeby czlowiek bal sie popelniac wykroczenia albo przestepstwa! Nie dla takiego terroru!
Pomijam, ze pare tygodni temu każdy tu przekrzykiwal sie czemu maseczki nie są obowiązkowe...
  • Odpowiedz