Wpis z mikrobloga

Ile RAMu ma K800? Jakie układy znajdują się na płycie głównej i jakie damskie imię nosi procesor w instrukcji serwisowej? Dlaczego podpaliłem telefon? To między innymi tematy tego filmu, który dodaję tu w celach autopromocji. Sony Ericsson K800.

saperro - Ile RAMu ma K800? Jakie układy znajdują się na płycie głównej i jakie damsk...
  • 7
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: @saperro: Z tego, co się orientuję, to nie ma takiego modelu jak K800 - jest K800i i K800c, odpowiednio wersja międzynarodowa i na Chiny, ponoć była też wersja K800a - na Stany Zjednoczone, ale nie wiem czym poszczególne modele się od siebie różnią - niuansami w oprogramowaniu?
  • Odpowiedz
@saperro: Nie mam możliwości skomentowania na YouTube, więc zrobię to tutaj:
Jestem zadowolonym użytkownikiem K800i od 2010 roku, jest to egzemplarz z roku 2008, dwa lata przeleżał w pudełku, bo był kupiony jako następca mojego ówczesnego telefonu: SE K550i, ale on z kolei pochodził dłużej niż przewidywano, dlatego osiem-setka musiała trochę poczekać na swoją kolej...
Co ciekawe nigdy nie miałem najmniejszych problemów z joystickiem, raz że jest on regularnie czyszczony, dwa,
  • Odpowiedz