Wpis z mikrobloga

Hej, od daaaaawna szukam pewnego starego, polskiego filmu, właściwie to chyba był teatr telewizji, leciał w tvp jakoś w 2 połowie lat 90. Był o biednym chłopcu, który spotkał anioła, a ten spełniał jego życzenia, ale za każde spełnione życzenie wypadało mu jedno pióro że skrzydła, co sprawiało że powoli umierał. Oglądałam to kiedy byłam dzieckiem i nikt (choć pytałam w wielu miejscach) tego nie kojarzy, może wy mi pomożecie? #film #starefilmy #teatrtelewizji #szukamfilmu

P.s. to nie "Anioł w Krakowie" ani "Ludzie i Anioły"
Pobierz Kami-chan - Hej, od daaaaawna szukam pewnego starego, polskiego filmu, właściwie to c...
źródło: comment_15898780778znXgAzVroDyP0rnkNjGu3.jpg
  • 10
@Kami-chan ogólnie dziwne że nikt Ci jeszcze tego nie pomógł znaleźć. Opis bardzo ciekawy i charakterystyczny. Może program był stworzony na podstawie jakiejś zagranicznej sztuki i należałoby poszukać w języku ang. Przychodzi mi jeszcze szukanie informacji po nazwiskach reżyserów tworzących tego rodzaju filmy. Jak nie znajdziesz jakiegoś mailowego kontaktu z Tvp to pisz do nich na fb.
@Kami-chan: Ja to chyba oglądałem, ale niestety nie pamiętam tytułu. To chyba było tak, że aby coś dostać chłopak mówił "boża krówko(?) leć do nieba przynieś..." i rzucał to pióro i to rodzina wykończyła anioła coraz większymi życzeniami - telewizor, samochód