Wpis z mikrobloga

@cristopher: zdecydowanie. To taka "nisza" w bardzo przyjaznej cenie. Poczytaj opinie w Internecie, jest tego mnóstwo. Jesli nie znasz bohatera wątku, to zakładam, że perfumy których dotychczas używałeś były raczej z tych bezpiecznych. Encre noire do takich nie należą wedlug ogółu użytkowników, z kolei moim zdaniem, nie należą do perfum "trudnych". Jak najbardziej polecam spróbować, cena niska, jakość bardzo wysoka, do czego w sumie Lalique już przyzwyczaiło swoich fanów. A jeśli
@mekekeke: Dokładnie, dotychczas zawsze "bezpieczne" i popularne typu Acqua di Gio czy CK Obsession, ale po profilu widzę, że te powinny mi się spodobać. Ta stronka którą wyżej podlinkowałeś jest ok? Jak tak to zamówię od razu tam :D
Przy okazji może polecisz jeszcze jakiś zapach na lato na dzień w podobnej cenie do przetestowania? Bo ten wydaje mi się, że będzie raczej zdecydowanie na wieczór.
@cristopher : chyba dzisiaj do domu nie dojadę xd ale tak na szybko z głowy to Mugler cologne to prawdziwe złoto dla mnie z tanioszkow. Tak samo Hermes Concentre d'orange Verte, tester kupiłem za bodajże 130zl. Świetny też jest Moschino Forever, bardzo dobre parametry i podoba się otoczeniu. No i za 140plm masz pięknego Guerlain Homme który pachnie jak mohito, klasa.