Wpis z mikrobloga

Witam, szukam monitora do gier/filmów na lata, coś co będzie dobrego stąd moje pytanie jaki wybrać monitor 144 hz czy wyżej? FHD czy WQHD? tak do około 2000 zł

Co możecie mi polecić? obecnie mam 60hz i przy niektórych grach gta V, cs, lol czasami zdarzają się paski, które bardzo irytują
#technologia #144hz #fhdczywqhd
  • 5
@Pele166 Jak często widzisz te paski? Jeśli 60 razy na sekundę to wszystko jest git. A tak serio to jestem świeżo po zakupie monitora więc mam research zrobiony. Napisz coś więcej, np czy grasz w cs na jakimś wyższym poziomie i coś o karcie graf.
W momencie gdy przeglądam powoli fejsa, strony nic się nie dzieje, ale jak scrolluje szybko Facebooka to zaczyna obraz ciąć, w 1 miejscu potrafi przepołowić obrazek, mem, który się bardzo rzuca w oczy, to samo jest podczas grania w gry, gdy jest dynamiczna akcja to jest taki efekt, jakby karta graficzna nie wyrabiała. Komputer ma 4 lata ale raczej jest z nim wszystko w porządku.

Gram głownie w lola, czasem jakieś strzelanki,
Akurat tego jestem pewien, że jest włączona bo już w tym szukałem Rozwiązania, oraz potrójne buforowanie
Jest włączona w sterowniku NVidia ustawienia 3D coś takiego