Wpis z mikrobloga

Jestem totalnie brzydka i brzydze się sobą. Przez to mam przegrane całe życie i relacje. Nie znoszę być pośród ludzi. Nic dziwnego, że nie mam przyjaciół. Jestem potworem. Żyć się przez to nie da. Jestem karykaturą kobiety. Brzydki facet jeszcze się schowa w tłumie, ale brzydką dziewczynę zawsze będą palcami wytykać. Jestem truchłem ludzkim i dziękuję serdecznie moim rodzicom za te geny parszywe. Nie wypłacą się do końca życia.
#przegryw ##!$%@? #rozowepaski #depresja
  • 55
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: mam kuzynkę co za kaszojada poparzyła się strasznie wrzątkiem. Ręce ma całe aż bordowe. Nie przeszkadza jej to ciągle wychodzić z #tinder a nawet mieć układ ons z jakimś typem. Poza tym, do poznania faceta moim zdaniem Ci bardziej potrzebna ładna buźka i oczka niż ręce. A na nogi jakieś fajne kabaretki i masz branie.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: czyli same przykłady ze szkółek, gdzie każdemu dopiekali, jak ktoś się choć trochę czymkolwiek wyróżniał od motłochu. Ciekawe też, że wszystkie komentarze od bab, może były o coś zazdrosne (bo to chyba częsty powód wśród waszej płci)? Dałaś sobie wcisnąć, że jesteś brzydka, później sama to sobie wmawiałaś, nic dziwnego, że teraz co byś nie zrobiła ze swoim wyglądem to nic cię nie zadowala.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Mowisz, ze seks jest ble, nie chce chlopaka, jestem brzydka to ja nie wiem o co ci chodzi, jakbys nie chciala chlopaka to mialabys #!$%@? jak wygladasz. Zajmij sie rzeczami ktore dadza Ci jakas frajde, satysfakcje, nie skupiaj sie jak wygladasz, wiem, ze to ciezkie, no ale nic nie zrobisz juz
  • Odpowiedz