Wpis z mikrobloga

Dowiedziałam się dziś, że koleś który u nas pracuje, pracował kiedyś w naszej szwedzkiej firmie i na wyjazdach zdradzał swoją żonę z 23letnią dziewczyną #p0lka która też tam pracowała. Najlepsze jest to, że nasz szef ściągnął go do kraju na siłę żeby ratować jego małżeństwo. I uratował, żona po dziś dzień o niczym nie wie. #niebieskiepaski jesteście istną tragedią. Robiłam już wiele wpisów na temat waszego zezwierzęcenia. Nigdy dość. Nie można ufać mężczyznom, w ogóle inwestycja w związki wydaje się być bezsensowna, bo ty otwierasz się na drugiego człowieka, dajesz mu serce na dłoni a tu taki krach. Przyznam się, że jak mi o tym dzisiaj ziomki z pracy powiedzieli, śmiejąc się z niego to aż mi serce pękło. Pękło, że ludzie tacy są potworni. Ja chyba za dobra na ten świat jestem, za bardzo cierpię jak takie historie słyszę.

#przegryw #rozowepaski #zwiazki
  • 35
  • 2
@dupa_karuzela mam na silowni znajomych ktorzy maja zone i np 2 kochanki.. Zadna nie wie o pozostałych.. Mowia ze jak sie zacznie zdradzac to juz nie mozna przestac..
Ale mam tez kolegę z silowni ktory ma zone, jest jej wierny i nawet mu przez mysl nie przejdzie ja zdradzic. Bardzo ja kocha. Ma 42 lata.
Wiec widzisz.. Bywa roznie. Trzeba dobrze wybrac i dbac o zwiazek.. Zdrada to prawie zawsze wynik kryzysu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dupa_karuzela: dochodzi do takich sytuacji tylko dlatego że większość związków jest ciągnięta na siłę, poprzez dzieciara albo przyzwyczajenie, lub po prostu brak miłości prawdziwej z jednej ze stron i korzysta z takiego związku bo jest wygodnie. Ja nie wyobrażam sobie myśleć a co dopiero dotykać innej baby niż mojej różowej
#niebieskiepaski jesteście istną tragedią. Robiłam już wiele wpisów na temat waszego zezwierzęcenia. Nigdy dość. Nie można ufać mężczyznom, w ogóle inwestycja w związki wydaje się być bezsensowna, bo ty otwierasz się na drugiego człowieka, dajesz mu serce na dłoni a tu taki krach.


@dupa_karuzela: czy masz więcej niż 13 lat? jeśli tak to biegusiem do lekarza bo masz poważne problemy z poważną oceną rzeczywistości, generalizujesz na podstawie przypadków.
zajmij się czymś
@dupa_karuzela: przecież na tym to polega, na tym polega cała "magia" związków, miłości, na tym polega zaufanie drugiej osobie. Dajesz jej do ręki możliwość zranienia. (oczywiście fajnie by było gdyby chodziło tylko o zranienie emocjonalne, a nie jak w dzisiejszym świecie o finansowe zrujnowanie życia).

Mówicie sobie nawzajem "ufam ci tak bardzo, że wiesz o mnie rzeczy, które nie wie nikt, ślubuje żyć z tobą resztę życia choć wiem jakie to
@dupa_karuzela w drugą stronę to też działa. Kumpla tak omotała karyna z dzieckiem że sprzedał dla niej mieszkanie. Teraz on pracuje w Niemczech. Wynajmuje jej mieszkanie w Polsce a ona nawet nie pracuje. Nie mówiąc o tym że ona ma konto na Badoo i spotyka się z różnymi typami "z nudów".