Wpis z mikrobloga

  • 2265
Budzę się codziennie, otwieram oczy, mówię "#!$%@?, znowu w tej Posce". I już mi się nie chce niczego. Jedyne co chcę to wyjechać z tego poskiego syfu. Nienawidzę tego państwa.

#codziennieotwieramoczy
  • 168
  • Odpowiedz
@A-K-G Ehh ja też pisałem takie posty zanim nie wyjechałem i nie zrozumiałem jak wygląda świat ( ͡º ͜ʖ͡º) w każdym razie polecam się przekonać, to prostsze niż Ci się wydaje, pakuj mandżur i ogarnij sobie coś na zachodzie, ogłoszeń jest multum.
  • Odpowiedz
@robertx: @KlawyMichau:
o jak mnie #!$%@?ą takie pytania
uwaga podaje odpowiedz na pytanie 'jaki problem wyjechac':
1. pieniądze
2. bliscy, rodzina której trzeba pomagać (np chorzy rodzice)
3. aktualna praca
4. znajomi
5. brak mieszkania w miejscu docelowym, patrz pkt1
6. brak czasu na zorganizowanie przeprowadzki
7. punkty 1-6 pomnożone razy 2 w przypadku partnera/partnerki
  • Odpowiedz
@cadcadcad KIEDYŚ (ok boomer) wszystkie te punkty były tak samo aktualne jak teraz plus jeden najwwzniezszy - brak realnej możliwości przekroczenia granicy. Teraz to nie problem, więc bierz odpowiedzialność za swoje życie i do dzieła ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sharpmarv: dobra, to jeszcze raz
1. chcę sie przeprowadzic, ale nie mam pieniędzy na kupno mieszkania i funkcjonowanie dopoki (nie wiadomo kiedy) znajde prace w nowym kraju
2. chcę sie przeprowadzic, ale musze pomagac chorym rodzicom
3. chcę sie przeprowadzic, ale mam dobra prace i nie wiem czy znajde taka w miejscu docelowym, patrz 1.
4. chcę sie przeprowadzic, ale nie chce zostawiac calego zycia tutaj
5. chcę sie przeprowadzic, ale
  • Odpowiedz
via Android
  • 32
@sharpmarv z ciebie za to wyłania się nowotypowy po*ak. Czarna pisowska knaga codziennie penetruje Twoją dupę, a ty siedzisz cicho i się ładnie uśmiechasz.
  • Odpowiedz