Wpis z mikrobloga

#seriale #daredevil #thepunisher
Oglądałem sobie Punishera i było parę wątków których nie rozumiałem od razu (np kim jest ta blondyna Karen). Na mirko się dowiedziałem, że postać Punishera pojawia się w drugim sezonie Daredevil, a ta blondyna jest bohaterką tego serialu i stąd się znają. Więc oglądam sobie Daredevil, pierwszy sezon, drugi i niedawno zacząłem trzeci i znowu jest przeskok w czasie i kilka wątków, których nie rozumiem (np czemu Karen i Foggy myśleli że Daredevil nie żyje? Albo o co chodzi z wątkiem rodzinnym Karen, że niby jej brat przez nią zginął?) i pada nazwa grupy Defenders. Kojarzyłem, że jest taki serial i z tego wnioskuję, że akcja Defenders dzieje się między drugim a trzecim sezonem Daredevil? Widzę, że w tym universum są jeszcze seriale Jessika Jones i Luke Cage i tu moje pytanie - jest jakiś wzór jak oglądać poszczególne sezony, żeby nie gubić się w wątkach pobocznych?
potatowitheyes - #seriale #daredevil #thepunisher
Oglądałem sobie Punishera i było p...

źródło: comment_1590064989xybLRBP6vkYP6ukwMS7nCq.jpg

Pobierz
  • 4
@potatowitheyes: mi przez to się odechciało oglądać, zacząłem od Dardevila s1, potem obejrzałem Punishera s1, Daredevil s2, ale jeśli do obejrzenia s3 musiałbym obejrzeć Luke Cage, dwa(?) sezony Jessiki Jones, Iron Fist i Defenders to ja odpadam :D
@potatowitheyes: mi Dardevila też się przyjemnie oglądało przez dwa sezony, ale jeśli w trzecim ciągle pojawiały się nawiązania do wydarzeń o których nie wiedziałem i nie wiedziałem czemu bohater jest w takim punkcie w jakim jest to ja wysiadam ;)