Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema mirki, ktoś miał taką sytuację z kanarami, wchodzę na pewniaka bo widzę że Kanarzy są ale podchodzę do automatu, Kanar za mną, przykładam kartę i cyk karta zastrzezona w systemie na oczach kontrolera no ale mandacik musiał byc. Ktoś się odwoływał od tego? #wroclaw #mpkwroclaw
  • 19
  • Odpowiedz
@AKCr4sh: ale jak? Wszedles do tramwaju probowales zaplacic, odrzucilo ci karte i kanar dal ci mandat mimo ze nie miales juz pewnie jak wyjsc bo tramwaj ruszyl? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LazyInitializationException: tyle że dwa dni temu też kupowałem bilet karta i pobrało opłatę bo sprawdziłem. @Kuriozal: no tak, drzwi się zamknęły ona odrazu na przystanku do mnie podeszła jak kupowałem bilet. niby dała adnotację że karta zastrzezona ale na wydruku mandatu nic nie mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuriozal: przejadę się jutro na Prusa, druga sprawa, pomylili mój numer dowodu, jak nie będą chcieli uznać reklamacji to mogę mówić że to nie mój numer dowodu? :D
  • Odpowiedz
@AKCr4sh: polecam sky cash, tez mi zablokowało kartę za pierwszym razem jak próbowałam użyć tych nowych biletomatów, a nie chce mi się jechać nigdzie tego odblokowywać.
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: Masz być duchem świętym i wiedzieć, że Ci kartę zablokuje akurat przy tej transakcji? Rozumiem, jakby Opowi kazali wyjść z tramwaju na następnym przystanku ale bez jaj.
Nie każdy lata z 2-3 kartami w kieszeni. Zresztą ten system potrafi naprawdę Ci zablokować tą kartę nawet jak wszystkie płatności są ok.
Mówię mam znajomego w pracy który mówił, że 2 razy odblokował juz kartę. Za 3 powiedział, że ma w nosie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darth_Gohan: nie miałem czasu na dyskusje bo się spieszyłem do pracy, jak bym miał wolne to pewnie bym się kłócił, bo dosłownie na jej oczach wyskoczyło, że karta zastrzezona :D
  • Odpowiedz
@AKCr4sh nie dajesz im dokumentu tożsamości, nie dyskutujesz, jak mają problem niech dzwonią po policję. Policja ma ich w nosie bo mają ważniejsze tematy.
  • Odpowiedz