Wpis z mikrobloga

#rowery #rower
Hej rowerzyści! xd
Przychodzę do Was z poważnym wyzwaniem. Szukam prezentu dla chłopaka, a nie znam się zupełnie na rowerach itp. wiem, że ma rower z takimi grubymi oponami ( ͡° ͜ʖ ͡°) na gwiazdkę kupiłam mu super porządny kask, który chciał. Tym razem chcę mu zrobić niespodziankę. Szukam gadżetów albo jakichś akcesoriów dla rowerzystów. Coś przydatnego, ale naprawdę wow, czego sam by sobie nie kupił. Budżet mam powiedzmy 600 zł. Wiem, że to bardzo ogólne pytanie, ale serio nic nie wiem na ten temat xd dzięki za pomoc!
  • 28
@kolorowe_jarmarki: Czyli zabawki do mtb odpadają. A może używa jakichś liczników/komputerków rowerowych albo aplikacji? Garmin Edge 130 za ~500zł bywa do wyrwania amazon.de - pomaga to trenować i pobijać swoje rekordy jeżeli to typ, którego kręci rywalizacja.
@kolorowe_jarmarki: są typy, które lubią cyferki i appki typu #strava, wtedy to się przydaje.

Nerka z bukłakiem to raczej do ciorania po górach na mtb. Fajne, ale w mieście bez sensu. Prędzej jakiś plecak z bukłakiem, to zakupy albo innego laptopa można tam schować i większą wycieczkę pojechać, ale to i tak dyskusyjne - bo lepiej świeżą wodę/piwo kupić po drodze.