Wpis z mikrobloga

Ktoś jeszcze?


@blablaelotrzydwazero: Borys Szyc. Łącznie chyba jak dobrze liczę 3-4 zdjęcia ma z Zatoki Sztuki albo z Turczyńskim. W dodatku dzisiaj w tej starej rozmowie z Latkowskim którą nieopatrznie i głupio wrzucił na fejsa, powiedział że ma swoje prywatne mieszkanie tuż obok Zatoki Sztuki.
  • Odpowiedz
@Thorkill: No ma mieszkanie więc jest pedofilem...
Z samej rozmowy również nie wynika że jest pedofilem, więcej Latkowski dziwi się że Szyc nie chciał piętnastek, co jest dziwne i bardziej wygląda na to że Latkowski lubi dzieciaki obracać, bo nikt normalny takiego pytania by nie zadał.
  • Odpowiedz
No ma mieszkanie więc jest pedofilem...


@andrzej-roman: To już ty twierdzisz. Natomiast mnie ciekawi, czy najpierw Szyc zaczął chodzić do Zatoki Sztuki a potem kupił mieszkanie w pobliżu czy jednak na odwrót. Najpierw kupił mieszkanie a potem przypadkiem powstała obok niego zatoka sztuki.
  • Odpowiedz
@Thorkill: A wiesz że to jest podobno "lanserski" rejon? Coś jak osiedle na którym mieszka Kaczyński (które było bardzo prestiżowe, duża część ówczesnej śmietanki rządowej z Bierutem na czele tam mieszkała).
Stąd możliwy zakup mieszkania w tamtym miejscu. No i dodaj że mieszkanie raczej na pewno było pod wynajem więc lokalizacja tym bardziej trafna.
Gdyby Latkowski coś miał na Szyca to by się wysprzęglił zwłaszcza że był porobiony jak sowiecki żołnierz
  • Odpowiedz
@Thorkill: A po co gwiazdkom mieszkania w różnych miastach? Wierzysz że oni te mieszkania trzymają puste? Wynajem krótkoterminowy, a okolice głównych deptaków to najlepsze lokalizacje do takich inwestycji.
Skoro miliarderzy swoje wille wynajmują to już widzę Szyca czy innego Lindę jak ma kilka mieszkań i je utrzymuje nie zarabiając na nich ani grosza.
  • Odpowiedz
@Thorkill: Tak jak i Ty. Tyle że moje spekulacje mają sens a nie coś na zasadzie "kupił mieszkanie obok więc coś jest na rzeczy".
Inaczej jeśli w mojej parafii jest ksiądz pedofil z wyrokiem (jak w filmie Sekielskich), chodzę na mszę do niego i kupuję blisko plebanii czy kościoła dom to przecież nie znaczy wcale że jestem pedofilem...
  • Odpowiedz