Wpis z mikrobloga

Mirki, spod #webdev jak #hosting to gdzie? Potrzebuję serwer www ~10GB + ~20 kont pocztowych, łącznie z 20GB. Wolałbym coś sprawdzonego, nie ufam jakimś małym hostingom. w #nazwapl jak dobrze widzę wychodzi 200zł/rok (netto), ale opinie o nich tu macie straszne jak przeglądam tag - w sumie czemu? Fakt, domeny mają bardzo drogo, koszty na stronie nieczytelne, ale hosting mi wychodzi taniej niż w #ovh - tam jest ciut drożej, 240zł/rok (netto). #homepl wolałbym unikać. Mam jeszcze jakieś inne alternatywy?
  • 17
@jgruszka93: Zachęcamy do skorzystania z oferty nazwa.pl. Będziesz mógł sam przekonać się o jakości naszych rozwiązań. Oferujemy standardowo 30 dni okresu testowego, bo jesteśmy pewni jakości naszych usług. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy migracji danych z innego serwera - nasi technicy wykonają to za Ciebie bez żadnych kosztów - możesz o tym zdecydować już na etapie składania zamówienia na usługę lub po jej aktywacji.

Pierwszy rok za serwer Hosting Cloud Basic 100
@sohost: sprawdzałem, ale niestety ze względu na pojemność, musiałbym wziąć najwyższy pakiet i nie wychodzi tak tanio.
@nazwapl_tk: Z wami jestem w kontakcie poprzez konsultanta, ale serio, opinie macie tragiczną, i no - trochę się cykam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@spwasch: czemu ovh, a nie nazwa, skoro w ovh drożej za to samo? Pytam serio - dajcie mi zrozumieć, czemu #nazwapl to zło.
@jgruszka93:

Nie chcemy odnosić się do tego, kto i na jakiej podstawie podnosi takie a nie inne opinie... Prawda jest taka, że codziennie kilkaset osób w nazwa.pl ciężko pracuje, aby każdy z setek tysięcy naszych użytkowników miał dostarczone usługi najwyższej jakości. Jesteśmy dużą firmą, a nie małą jednoosobową działalnością. Nie znikniemy z rynku. Działamy od 23 lat. Dlatego najlepiej, abyś sam przekonał się o jakości naszych usług - jesteśmy pewni, że
wizytówka


@jgruszka93: Na serwerach nazwa.pl masz gotowe projekty stron wizytówek, które możesz sobie bezpłatnie i szybko uruchomić. Konfiguracja jest bardzo prosta, wystarczy uzupełnić interesujące Cię pola w formularzach. Przykłady udostępnianych projektów wizytówek, jakie można sobie u nas aktywować, znajdziesz pod adresem https://www.nazwa.pl/wizytowka/. Jeżeli miałbyś pytania - pisz na PW.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jgruszka93: UWAGA! Ostrzegam przed HOSTINGUJ.PL! Brak wsparcia dla reklamowanych usług, przestają odpowiadać na wiadomości, a jak już odpowiadają to nieprofesjonalnie i w niczym nie pomagają. Wygrałem u nich hosting i domenę, po czym kiedy pytałem o niedziałającą usługę to najpierw mi grozili odebraniem nagrody i oskarżyli o brak umiejętności (a nie mając roota nie mogłem sam zainstalować pythona), a jak zapytałem, czy korzystający z obecnej promocji 50% taniej dostają 50% mniej