Wpis z mikrobloga

@Veyn kuuuuurna, Paaaanie... Jakby tu z nami dalej był djnorbert, to nie jeden Mirek by zaciskał pięści, żeby go ograć. Dobry gracz, pamiętam jak mnie #!$%@?ł lekko. Reszta Mirków też miała z nim problemy. Wspaniałe to były czasy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ile on mnie później nauczył... Ale ślad po nim zaginął i tyle go widzieli. Nic nie odpisuje i nie mam na niego namiaru już.
@fearless10: dj norbert to dla mnie sympatyczny, lagodny, zajawiony fifa sympatyczny ziomek, pomocny

Fearless to zblazowany cwaniak co ma #!$%@? na gierke i smieje sie z tych co jeszcze w nia graja, rzucajac niesmieszne agresywne zarty, z fifa majac zwiazek juz w praktyce tylko merkantylny

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fearless10: nie naskakuje tylko nasza znajomosc byla oparta na fifie i jak zaczales miec gierke w dupie to stales sie innym czlowiekiem. Oczywiscie to tylko moj odbior, tylko przez ten smieszny portal sie kontaktowalismy. Masz racje ze nie nalezy wyciagac pochopnych wnioskow.

Jak bede chcial coinsy to sie odezwe, sellniesz mi o 1 zl taniej niz supercoinsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)