Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki potrzebuje waszej rady :D
Wesele mam w sierpniu i nie wiem czy przekładać na inny termin. Będzie na około 130-150 osób. Wiele osób twierdzi żebym nie przekładał bo do sierpnia będzie można tyle osób ugościć :X a jaki na razie jest cisza. Jeśli bym jednak nie przekładał, to już teraz trzeba ogarniać zaproszenia itp itd.

Co o tym myślicie?
#wesele #slub
  • 10
@lysy_kudlacz Czekaj. Jeszcze miesiąc temu większość osób wątpiło w wesela do końca 2019 roku, a wychodzi na to że na początku czerwca będą dozwolone wesela od 50 osób. Branża weselna musi zostać odmrożona i śmiem twierdzić, że do końca czerwca wróci to na dobre. :)
@lysy_kudlacz: na pewno sporo osób Wam podziękuje i nie przyjdzie - zza granicy, te które muszą przyjechać z daleka, starsze lub bardziej spanikowane. Nawet jeśli będzie można to po prostu nie licz że w tym roku ludzie chętnie przyjadą na wesele. A Ci, którzy wesel nie lubią skorzystają z wymówki z wirusem i ich na 100% też nie będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sugasuga: Posłuchałem głosu mikroblogu i postanowiliśmy że nie będziemy przekładać a jeszcze przybiła decyzję informacja o weselach nawet do 150 osób :-) jesteśmy już na prostej i chcemy stres mieć już za sobą :-D