Wpis z mikrobloga

Nie wiem po co ludzie niestabilni emocjonalnie decydują się na dzieci. Siłą rzeczy ich dzieci też takie będą. Po co robić komuś taką krzywdę i skazywać go na takie na życie? Na szczęście na mnie ten cykl się zakończy, bo nie chcę, żeby moje dzieci były nieszczęśliwe tak jak ja.
#przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzes1290: gadanie albo nie masz pojęcia o seksie albo i jedno i drugie. Gdzieś ty słyszał o planowanych dzieciach? Chyba tylko w filmach. Ze wszystkich znajomych mi osób, świadomie dziecko ma tylko jedna para i tylko dlatego, że "normalnie" się nie dało (problemy hormonalne). To raz.

A dwa, że osoby "emocjonalne" działają często impulsowo, bardzo impulsowo. I jeśli dwójkę takich najdzie ochota na seks to nie ważne jak, nie ważne gdzie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WrakNaDnie: I uważasz, że niestabilność emocjonalna rodziców może się odbić na dzieciach? Może ale nie musi, kwestia wychowania i ewentualnej dodatkowej opieki psychologicznej. Rodzic dla dziecka potrafi się przestawić o 180 stopni. Oczywiście nie jest to regułą. Inna sprawa, że niestabilność emocjonalna jest pojęciem bardzo ogólnikowym.
  • Odpowiedz
  • 1
@zaorany do tego nie jest potrzebny papier, serio. To nie jest depresja, czy inna choroba. Tylko stabilne osoby mogą wychować silnych ludzi, którzy będą brali sprawy we własne ręce.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzes1290: #!$%@? bez podstaw ani logicznego podejścia do sprawy. Stabilne osoby też potrafią stworzyć patologię. Każdy może mieć dziecko i każdy je będzie wychowywał na właściwy dla siebie sposób, to jakie dziecko będzie w przyszłości to w 50 procentach rodzice i w 50 procentach cała reszta.
  • Odpowiedz
@zaorany: ja jestem nieudacznikiem i #!$%@? do tego fobia społeczna, depresja, nerwica i paranoja. moi starzy mają na papierze, że są chozy psychicznie. u dziadków też widać wady. ciotki i wujkowie też nie wszyscy są ok.

a z iloma osobami ze stwierdzeniem zaburzeń emocjonalnych (na papierze) miałeś do czynienia?

bo napewno wszyscy idą się leczyć....
to widać kto ma z głową, a kto nie. z resztą jak samemu się ma to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WrakNaDnie: nie czytasz dokładnie bo dopisałem, że są wyjątki.

Sam mam na papierze stwierdzony cały zespół zaburzeń z grupy F60 więc też mam ten "szósty zmysł" xD U mnie w rodzinie wszyscy są zdrowi. Tylko ja się zaorałem i bardzo dobrze wiem co jest tego przyczyną, jakie są tego skutki i co się może w związku z tym wydarzyć.

"Cała reszta" potrafi nauczyć człowieka rzeczy, których rodzice nigdy by delikwenta nie
  • Odpowiedz