Wpis z mikrobloga

dobra, posmiejmy się z twojej matki


@Bdzigost: a śmiej się ile chcesz, jak będzie śmieszne to sam się zaśmieję. Kij w dupsku, nieumiejętność analizy dzieła literackiego i źródła humoru żartu, tendencje cenzorystyczne i kult cielca takie zaściankowe, aż śliny szkoda więc nawet nie ha tfu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szr1h: @Wap30: @exhume2consume: rozumiem wasze próby pokazania luzu, że tak niby dzielnie odrzucacie temat tabu. Ale niestety, dla przeciętnej osoby wygląda to jak brak empatii i wpisanie się w trend braku poszanownaia jakichkolwiek wartości. W moich oczach jest to zwykłe nieposzanowanie idei i szczytnych wartości, które przyświecały ludziom chcącym zapewnić wam wolność. To niewiele różni się od nisczenia pomnika Danuty Sedzikówny w parku Jordana w Krakowie.
Kolega @soosh071:
@Szr1h: niesmaczne, idiotyczne i #!$%@?ące, że są jeszcze pajace co dla atencji naplują na wszystkie świętości. Widać brak klasy i ogłady. A tak przy okazji, w obecnych "ciężkich" czasach, których nie da się w żaden sposób porównać do II WŚ, zachowałeś się jak trzeba? Śmieszna zaraza, nosisz pokornie maseczki, myjesz rączki, #!$%@? ludzi którzy tego nie robią? Dasz radę porównać się do Inki?
@magda_em: oczywiście o to chodzi. Ale tacy ludzie po prostu tego nie widzą. Dla nich to śmieszne obrazki i pokazanie niby dystansu. A w rzeczywistości dokładają się do sterowanego konfliktu.

Przeraża mnie to co się teraz dzieje. Jakiekolwiek protesty w Polsce są niemożliwe, nawet przy dyktaturze. Po prostu zaraz każdy zacznie się zastanawiać, czy nie idzie z Kodziarzami, czy nie idzie z faszystami, pedałami, neuropą, szczepionkowcami. Sami siejemy podziały odrzucając wszelkie
@Szr1h: śmiejmy się ze wszystkiego albo nie śmiejemy się z nikogo. Mnie śmieszy, a płacz prawackich hipokrytów śmieszy jeszcze bardziej xD skoro jesteście tacy porządni, to mam nadzieję, że nie śmiejecie się z innych nacji, homoseksualistów czy innowierców, bo ci ludzie też mają się świętości i wrażliwe struny. Nie bądźcie hipokrytami.
@Qbanek1: Pięknie to spłyciłeś. Nawet nie wiem jak się do tego odnieść. A całe środowisko, los jej rodziców, działanie władz PRL i ZSRR? To jak traktowani byli żołnierze AK w powojennej Polsce mogło motywować do działań.