Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuję kupić niebieskiemu na prezent projektor. Moglibyście polecić mi jakiś sprzęt? Ofc z najlepszą relacją cena-jakość, ale żeby ta jakość była wysoka, bo to pan artysta. W zamierzeniu ma powstać mięciutkie i przytulne strychowe kino domowe. Pomieszczenie do najjaśniejszych nie należy. Projektor nie będzie też z założenia zastępował telewizora bo ten jest i jest dobry.
Pomuszcie, zawsze marudzicie na różowe, że nie mamy serca, a ja mam serduszko tylko pojęcia w tym temacie nie mam
#kiciochpyta #rzutnik #projektor #kinodomowe #prezent #elektronika
  • 7
@Hunchbacked: oglądaliśmy już jakiś czas temu wspólnie, także ogólny zarys jego potrzeb znam, natomiast chciałam poznać zdanie ludzi, którzy taki sprzęt posiadają w domu, ponieważ tak on jak i ja, znamy się jedynie na podstawie tego co widzieliśmy na yt i w sklepie
@pierunruski: Jeśli chodzi o technologię wyświetlania to celuj w projektory dlp. Najlepiej z lampą LED bo to dosyć długowieczne. Projektor xiaomi mijia powinien wystarczyć. Jeśli chodzi o tradycyjne to optoma HD, choć tutaj trzeba liczyć wymianę lampy raz na 4-6k godzin wyświetlania. Więc jeśli mało używasz bierz Optomę, jeśli dużo i codziennie to lepiej xiaomi lub coś w podobnym budżecie byle miało ledowe źródło światła i dlp. Zwykle pojedyncze LCD z
@pierunruski Przede wszystkim zwróć uwagę na wielkość pomieszczenia / wielkość obrazu który chcesz uzyskać i co za tym idzie miejsce montażu projektora. W tym budżecie Optoma HD27e - często w promocji w sklepach typu EuroRTV poniżej 2000zl.

Oczywiście o ile Pan artysta nie widzi efektu tęczy który występuje w projektach DLP.