Wpis z mikrobloga

Który irygator bedzie lepszy: philips airfloss czy panasonic ew1411? Czy ktoś ma porównanie airflossa ze zwykłymi irygatorami, które wyrzucają strumienie wody? Bo airfloss to ma tylko taki tryb krótkich "strzałów" i nie wiem czy to wystarcza...
#irygator #kiciochpyta
  • 7
@Shajo: kupiłam panasonic, ale niewiele powiem, bo używam dopiero od wczoraj. Przy wybieraniu nie zwrociłam uwagi na to, że ładuje się 15 h i że nie można do zbiorniczka wlewać płynu do płukania ust, a do philipsa z tego co wiem to można.
@Shajo: @partykula01: i jak po roku wrażenia? Sam tez będę kupował irygator i z opinii w necie czytam ze airflossy maja słabe dysze i nawet jeżeli generują wysokie ciśnienie to dysze wszystko psują bo zbyt rozpraszają strumień wody? Płynem do płukano tez się w sumie nie przeprowadza irygacji dlatego skłaniam się jednak ku panasonicowi, jakie wasze zdanie na temat ww. Panasonica lub jeżeli kolega kupił tego airflossa czy potwierdza moje
@eternos15: Chwalę sobie, bardzo fajnie mi się używa Panasonica. Ma kilka różnych mocy i można sobie ustawiać raz mocniejszy, raz słabszy strumień. Przy mocniejszym to nawet zdarza mi się, że krwawią mi dziąsła (mam dośc delikatne). Długo pracuje bez ładowania (trudno mi powiedzieć jak długo, bo nie codziennie chce mi się go używać, ale tak zupełnie to rozładował mi się raz i chyba po kilku tygodniach). Dobrze usuwa to co utknie
@eternos15: Mi się Philipsa też bardzo dobrze używa. Nie używam go codziennie. Dla mnie największym plusem jest punktowe strzelanie wodą - w zasadzie można używać go gdziekolwiek, np. przed telewizorem xD. Wydaje mi się, że wybór sprowadza się do tego, czy będziesz używał go w swoim domu w łazience - wtedy lepszy będzie Panasonic, czy gdziekolwiek w domu/w podróży - wtedy lepszy będzie Philips. Najważniejsza jest pewnie regularność używania.