Wpis z mikrobloga

Smutno mi mirki. Dzisiaj Dzień Matki, a ja nawet na cmentarz nie mogę pojechać, bo #emigracja motzno. Praktycznie nie pamiętam mojej mamy, bo zginęła w wypadku samochodowym jak miałem 7 lat. Mojego ojca nie było na pogrzebie, bo był wtedy na statku w pracy i nie zdążył przylecieć. Jak w szkole był Dzień Matki i reszta dzieciaków robiła laurki, to ja siedziałem tylko i było smutno i dziwnie. A potem już tylko było gorzej. Ten wypadek nie dość, że zgasił życie bliskiej osoby, to praktycznie spieprzył całej mojej rodzinie życie i do teraz jeszcze tak naprawdę się nie ogarnąłem, a stary ze mnie koń. Czasami zastanawiam się, jakby to było, gdyby mama żyła. Byliśmy wtedy szczęśliwą i dobrze sytuowaną rodziną. No, ale nigdy nie będzie mi dane tego poznać. Sku*wysyn, który spowodował wypadek uniknął kary, bo miał większe plecy i więcej kasy, niż mój tata. Na zdjęciu mama na grzybach jeszcze zanim byłem w planach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zalesie #gorzkiezale #smutnazaba
Budo - Smutno mi mirki. Dzisiaj Dzień Matki, a ja nawet na cmentarz nie mogę pojechać...

źródło: comment_1590532688WffW44qg3oCrXtzRmtKCbC.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
Ja nie wiem co w tym złego. Może to dziwnie zabrzmi, ale ja wierzę, że wszechświat tak chciał. W związku z tym, powinieneś żyć z nastawieniem, że ta sytuacja miała zmienić Ciebie, miała wpłynąć na Twoją rodzinę i ukształtować Ciebie w jakiś sposób. Jakoś tak na przestrzeni lat zrozumiałem, że wszystko jest po coś, każdy niesie swój krzyż i czasami dopiero na końcu drogi zdaje sobie sprawę po co to robił, dlaczego
  • Odpowiedz
  • 27
@Budo To zdjęcie jest naprawdę dobre. Warto by wrzucić do jakiego archiwum większego bo szkoda żeby przypadło. Jest bardzo klimatyczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Budo: Czy Twoja mama została potrącona na pasach w Łodzi?

Te lennyface mówią coś więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jak naprawdę tobie się wydarzyła to współczuję mireczku, ja czuję, że moja mamke tracę, ale przez jej alkoholizm.
  • Odpowiedz
@Budo to takie niesprawiedliwe jak ludzie są zabierani z tego świata tak brutalnie i przedwcześnie. Dlaczego tak musiało się stać? (,)
  • Odpowiedz