Wpis z mikrobloga

kolejny gównowpis o #warzone

Szukam/łem broni na średni dystans. Na początku miałem odena, potem sa87 też fajny, potem SKS.
SA87 podobny do odena,
SKS bajka dla początkującego kampera :D szybkostrzelny, mocny w cholerę, nie raz wygrałem pojedynki z kamperami. Nie raz trzymałem jednego dwóch zawodników w szachu bo pluję szybko i celnie kulami. Do obydwóch raczej czasami wrócę.
Wróciłem do odena :D okazało się, że mam go wyexpionego na max ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powrót bardzo udany, oden jest cichy, mocny, celny. Tak więc, mam, polecam:
- colossus
- 810mm lufa
- uchwyt ranger
- celownik vlk
- owijka chropowata ( coś takiego )
Na średni dystans seria jest wystarczająco celna, na długi pojedyncze strzały i 2-3 trafienia zamykają temat :)
Absolutny nonsens tej gry to - trzy strzały z odena na średni dystans zabijają, na bliski dupa, w ogóle się nie nadaje.

Na krótki dystans mp5 :) nie ma lepszej, może MP7 w weekend wyekspię, mają być dostępne mapy z multi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ciekawostek z gry:

Spotkałem wczoraj ciekawego zawodnika, gość na czujniku ruchu szuka wroga, wrzuca do pokoju granat ogłuszający i zabija rękami ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz mnie tak dopadł, potem oczywiście chęć zemsty była silniejsza niż rozum i na trawniku wylądowałem za blisko i mnie znowu dopadł. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) głupi ja.

Oczywiście serwery mnie #!$%@?...ją, mam radiowe gówno łącze 4/1 ale parametry trzyma, strony chodzą normalnie, gram wieczorem jak wszyscy śpią i co? PING <200 albo w ogóle nie łączy z grą. Czasem zrywa w trakcie rozgrywki.
I tak ostatnie kilka dni. Wcześniej były to sporadyczne przypadki.

Gra jest zajebista, aż się zastanawiam czy nie kupić pełnej wersji, ale droga w cholerę.
No i czy się nie znudzi jak już wekspię wszystkie bronie, które mnie interesują...
  • 7
@Mega_Smieszek: SKS wymiata, headshoty pięknie wchodzą, powalenie od jednego strzału ... supcio. Odrzut owszem, ale i tak jest szybszy niż mormalne kamperki. Chyba uchwyt w stylu ranger bardzo poprawia trzymanie w pionie.
@Gibky: czytałem, że dwie mapy z multi będą darmowo, nie mogę znaleźć gdzie ...