Wpis z mikrobloga

Dziś nic mocniejszego nie przeczytacie, no chyba, że Macierewicz przyzna się, że jest kochankiem Putina:

Andrzej Duda rozmawia z działaczką PiS o jej sekscesach z partyjnymi kolegami.

O romansie Izabeli Pek i Stanisława Pięty rozpisywały się nie tylko tabloidy. Ona – młoda sympatyczka i działaczka pomorskich struktur PiS, była modelka. On – 14 lat od niej starszy konserwatysta, żonaty poseł Prawa i Sprawiedliwości z Bielska-Białej. Poznali się na jednej ze smoleńskich miesięcznic, sfabularyzowaną historię ich znajomości przedstawił w swoim serialu „Polityka” Patryk Vega

Z Andrzejem Dudą, wówczas jeszcze kandydatem PiS do najważniejszego urzędu w kraju, poznają się w 2015 roku. Jest środek kampanii wyborczej. Gdy on w swoim Dudabusie odwiedza Pomorze, ona podróżuje wraz z nim.

W grudniu 2015 roku, kilka miesięcy po zaprzysiężeniu, za pomocą direct message na Twitterze Iza Pek pisze do prezydenta, że mogą wyjść na jaw jej nagie zdjęcia z czasów, gdy zajmowała się modelingiem. Boi się, że ktoś może połączyć to z jej zaangażowaniem w kampanię i posłużyć się fotkami do ataku na prezydenta. Chce głowę państwa ostrzec.

Prezydent Andrzej Duda uspokaja: „Spokojnie, zdjęcia widziałem. Ładne, artystyczne, to nie jest nic strasznego. Proszę się uspokoić i rzeczywiście świątecznie wyciszyć. Jest trudno ale damy radę! (…) O mnie już mówili, że mam kochanki, nieślubne dzieci, że zmuszałem do aborcji itp. Początkowo byłem przejęty, teraz to olewam. Więc proszę się nie przejmować”.

wiecień 2017 roku. Była modelka ma żal, że choć ona stara się do prezydenta pisać regularnie, to Andrzej Duda nie odpowiada na jej wiadomości. Prezydent tłumaczy: „różne wesołe pusie i leśne ruchadełka [to nazwy profilów, które na Twitterze miał obserwować Duda] wyraźnie polują na mnie. Dlatego przestałem dawać follow, ale od czasu do czasu staram się wchodzić w interakcję, choć przyznaję, że mam mało czasu na śledzenie TT i dialogi. Zwykle zaglądam wieczorami. Ok, postaram się być trochę aktywniejszy ;-) Dawno się nie widzieliśmy ale zawsze miło mi Panią spotkać albo zobaczyć. Lubię Pani szalony styl bycia, taki WOW! Zupełnie inny od mojego ;-)))”.

Andrzej Duda odpisuje 18 maja: „Staszek Pięta jest OK. Trochę radykał, ale dobry człowiek. Kręgosłup ideologiczno-polityczny jak u dinozaura. Skamieniały kompletnie. Facet z zasadami i kulturalny. Tylko proszę go nie podrywać. Chyba jest żonaty ;-)”.

Gdy Pek wyjaśnia, że to on podrywa ją, że obiecał zostawić dla niej żonę, z którą łączy go tylko córka, Andrzej Duda odpisuje: „Jest dorosły. Pani też. Ale przykro słyszeć, że tak mówi o swoich relacjach w domu. Mimo wszystko proszę o ostrożność. Ja z nim nie rozmawiałem. Z nikim nie rozmawiałem o Pani. Jeśli ktoś się na mnie powoływał, to wciskał kit”.

całość: https://www.wykop.pl/link/5524465/andrzej-duda-rozmawia-z-dzialaczka-pis-o-jej-sekscesach-z-partyjnymi-kolegami/

chętnym artykuł prześlę n a pv

#polska #polityka #cenzoduda #seks #bekazpisu #bekazkatoli #dojnazmiana #neuropa
  • 2