Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zaręczyny bez pierścionka są ok? Chcę kupić pierścionek ale nie znam kompletnie rozmiaru i nie mam jak się dowiedzieć, żeby nie było oczywiste że chodzi o zaręczyny. Planuje zaręczyć się bez pierścionka a pierścionek wybierzemy potem wspólnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecf5ab50054036b426bc5d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
BiałkowaPani: moja metoda - pożyczasz/kupujesz miernik jublierski. Jak różowa śpi mocno, to po prostu czekasz aż zaśnie i mierzysz. Następnie wybierasz o rozmiar mniejszy niż ten co wymierzyłeś (po prostu jak możesz go bezproblemowo nałożyć, tzn. że jest zbyt luźny, więc mniejszy będzie ok). Jeśli nie ma tak mocnego snu, to ją spij konkretnie i wykonaj podobną procedurę :P

Zaakceptował: Precypitat
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz zrobić tak jak piszą inne Miraski powyżej lub jeśli masz poczucie humoru to kupić jej jakiś dziecinny i powiedzieć, że prawdziwy wybierzecie razem :))) są kobiety które lubią wybrać sobie pierścionek zaręczynowy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie kupuj pierścionka na oko. Nie każdemu da się łatwo potem zmienić rozmiar, a może też być tak że "łapki" trzymające kamienie się wyrobią od odginania i odpadną. A wtedy trzeba będzie pierścionek przetapiać i robić od nowa.

Poza tym zastanów się czy różowa na pewno nie ma konkretnego gustu. Bo jak nie trafisz z wzorem to poleci do szuflady i tyle go będzie nosiła. Nikt nie chce utknąć z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pan_kran:

Btw, zanim sie jej oświadczysz, wyślij ją na manicure. Będzie ci potem wdzięczna.


Dlaczego? :D żeby dłoń była przygotowana do focenia i wrzucania w socjale? :D Nie wiem czemu, ale taka zapobiegliwość (troska?) mnie rozśmieszyła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)