Wpis z mikrobloga

Czy to zdrada?

Przeprowadziliśmy się razem do Belgii. Czasami nasz kierownik (belgus/turek) zapraszał
nas na "party grill dla pracowników budowy". Pomyślałem, że fajna sprawa i wezmę ze sobą
swoją dziewczynę. Ogólnie to znam imienie i nazwiska tylko mojego szefa. A imię i nazwisko kierownika
za bardzo mnie nie interesowało. Mówiłem do niego "Kajo" i tyle, z nazwiska go nie znałem. Zauważyłem
na party grill, że moja luba jest zainteresowana tylko telefonem i niczym więcej. Nie chciała jejść żadnej kiełby
czy steaka. Po prostu, maruda na grillu. Dzisiaj zauważyłem, że dodała do znajomego mojego kierownika turka, z którym
znam się tylko po imieniu. Jak to możliwe? Po co go dodawała? Mimo, że to tylko kolega mój z pracy.
Mija 3 dni od zajścia grilla i małej sprzeczki. Dzisiaj na przerwie (pracuje na budowie). Kajo poszedł do szefa budowy
o czymś pogadać, zostawił tel i torbę na wierzchu. Dzisiaj pracowałem na 3 piętrze tylko z nim. Kajo zjechał windą.
Zawsze pilnowaliśmy sobie rzeczy. Postanowiłem, że zajrzę do jego tel. I zauważyłem, że moja luba do niego pisze.
Wkur.wlo mnie to. Na razie nie robie rabanu. Ale mam dostęp do konta na laptopie do mojej dziewczyny. Tam nie ma tych
wiadomości?? Jak to możliwe

dzięki za odpowiedź. Przepraszam za stylistykę, ale jestem #!$%@?.iony i pisze to na szybko.

#zwiazki #rozowepaski #pytanie #milosc

hmm? czy to zdrada

  • Nie 5.5% (6)
  • Tak 36.7% (40)
  • Pogadaj z kajo i z nią, wyjaśnij sytuacje 57.8% (63)

Oddanych głosów: 109

  • 12
  • Odpowiedz