Wpis z mikrobloga

@lukassszzzzz: obchodzić mnie nie obchodzi, ale jak dzieciaki go oglądają, to jak rodzice dziecku wytłumaczą, że ucz się zdobywaj wiedzę jak widzi, że ludzie za takie akcje hajs kroją
@jaydi1: no ja to uwazam za glupote i taki brak szacunku do rzeczy i tego co sie ma czy pozycza. Ale najbardziej to mnie raza ohydne, totalnie niegustowne paski buty i inne ciuchy typu LV, Gucci, ktore serio gdyby marka nie byla tak wy-hype-owana i sprzedawalby ktos te rzeczy na bazarku to jikt by tego nie kupil a ludzie (nie mowie tu tylko o ekipie ale ogolnie wiekszosci ktora ma przyplyw
@SZVCH: no i tu sie mylisz, bo wydawalbym na podroze, rozne rozrywki, jedzenie w najlepszych restauracjach i wydawal na wszelkie rzeczy ktore tworza wspomnienia zamiast siedziec na dupie otoczony koszulkami czy butami za setki tys ktore mozna bylo tysiac x lepiej wydac. A jak juz mialbym tak ogromny nadmiar kasy ze starczyloby mi by objechac caly swiat, najlepsze restauracje i wszystkie rozrywki ogarnac to bym oddawal na rozne akcje charytatywne. Na
@corryand: Towar jest wart tyle, ile ktos za niego zaplaci, mowi Ci to cos?
Pod dwa,mowisz, ze jakbys mial hajs to wydawalbys go na najlepsze restauracje. I po co? Przeciez kebsem tez sie najesz. Toten sam przyklad co ciuchy, w croppie tak samo bedziesz chodzil ubrany jak w LV etc.
Po 3, punkt widzenia, zalezy od punktu siedzienia, gdybys mial #!$%@? hajsu niebylbys tym kim jestes teraz i myslalbys inaczej.
Nie
@andrewasos: no tylko jedzenie jednak od najlepszych szefow kuchni sie rozni znacznie od kebsa xD i jedzenie w nich to DOSWIADCZENIA a posiadanie ciuszka z turcji z nadrukowanym logo to smiech na sali. Mozna placic gruby hajs za jakis sprzet ktory rzeczywiscie jakosciowo i parametrami jest tego warty ale nie za np bluzke czy niewygodne #!$%@? buty ktore obcieraja cene kilka tys razy wyzsza niz regularna xdddd
to jest debilizm w
@corryand: Ale taki jest świat. Ja osobiście nie mam wielkiego parcia na drogie marki, ale spłycanie, że wszystkie są gównianej jakości też nie jest w porządku bo chociażby rzeczy z LV, czy Gucci bywają wykonywane ze skóry bydlęcej/jagnięcej które są stosunkowo drogim materiałem + dochodzi coś na co projektanci często zasuwają latami ciężką pracą - marka.
Te ciuchy to część ich wizerunku na którym zarabiają kasę i na czym budują zasięgi,
@EmANDeM: no tak, taka filozofia tego. Jednak z tym, że coś jest ze skóry to jest lepsze akurat się nie zgadzam bo nic co kosztem żywego zwięrzecia powstało nie powinno być noszone a są swietne zastępniki
@corryand: siedzialbys w najlepszych restauracjach w ciuszkach z F&F (tesco) i niebyloby ci wstyd? Wydaje mi sie, że mowisz tak bo nie osiagnales takiego majatku. Tak jak wczesniej wspominalem, mialbys duzo kwitu, wydawalbys na ciuszki, zegarki i inne duperele, po prostu jak masz kwit to musisz jakos wygladac proste...