Wpis z mikrobloga

Postanowiłem coś zrobić ze swoim życiem i dla motywacji będę wrzucać zapocone zdjęcie moje po każdym bieganiu tutaj dla motywacji. DZISJA BYŁO 4. SPOCENIE SIĘ. Jak biegłem już jakiś czas (dłużej niż 20min) to w głowie przeżywałem stan jak po LSD? Myślałem o wszystkim i o niczym. Czasem przypominało mi się, że nie domagam biec, ale później przypominałem sobie to, że to przecież jest poza moją NORMĄ. To czego próbujemy się nauczyć i zrobić jest TRUDNE i wymaga ogromnej wiary w siebie i motywacji. SERCA. KUR**. PISZĘ TO, bo przebiegłem ok 10km, a później miałem taki stan, że zagadałem do dziewczyn w autobusie czym się różnią trampki za kostkę od tych do kostki (dowiedziałem się, że do kostki podcierają mocno skórę tej #!$%@? kości od stóp w boku -_-). PÓŹNIEJ AUTOMATYCZNIE zadzwoniłem do znajomych z osiedla i akurat zgodzili się, żebym wpadł. #!$%@? MAĆ. JAK WARTO WYJŚĆ Z PIWNICY. A WIECIE DLACZEGO TO SIĘ DZIEJE?Ostatnio chwaliłem się jak jakiś #!$%@?, że dostałem super lajka na tinder. O TU https://www.wykop.pl/wpis/49480169/dostalem-super-like-na-tinder-od-b-ladnej-21-latki/ . JAK #!$%@? jakiś. Otóż ta samica odpisała raz i nie pojawiła się tydzień. Później zmieniłem moje zdjęcie na bardziej #!$%@? przyapdkowe od tego co wrzuciłem i co? JUTRO MAM RANDKĘ Z SUPER DZIEWCZYNĄ trochę alternatywką w waszym slangu. A JAK NAPISAŁEM PIERWSZĄ WIADOMOŚĆ PO PRZECZYTANIU JEJ #!$%@? W KOSMOS OPISU? O TAK: "siemka catgirl, fajny opis, ale potrzebujesz posłuchać trochę rocka i metalu + wykopowy misiek ʕʔ. DALEJ POSZŁO JAK Z PŁATKA. dużo xddd i dużo opowieści. ONA MI NAPISAŁA, że mamy fajny "vibe". ja jestem #!$%@? #!$%@? #przegryw #logicznym zjebem. A tutaj potrafię. Życzcie mi szczęscia jutro Mirki i Mirabelki. Warto biegać c :
Apropo. Ktoś w #lublin chętny na wspólne spocenie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#spocony #biegajzwykopem #bieganie #100spocen #tinder #badoo #podrywajzwykopem
Prophet - Postanowiłem coś zrobić ze swoim życiem i dla motywacji będę wrzucać zapoco...

źródło: comment_1590710038eTbZuwKOoSa3GjCa1J6wkL.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Prophet EJ! Prosze kulturalnie #!$%@?ć z mojej trasy biegowej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I nie, nie warto biegać. Bo to męczące, nudne, i przereklamowane, a najgorsze jest to, że jak się zacznie, to ciężko przestać. ( ͡ ͜ʖ ͡) Powodzenia jutro, a właściwie to dzisiaj .
  • Odpowiedz
Myślałem, że to foto Jackie Chana xD Tak trzymaj mierczku. Życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia być może na lubelskich trasach ( )
  • Odpowiedz
@Prophet: no nie jesteś przystojny, to fakt, popraw swoją fryzurkę, oraz trochę przypakuj, można to jakoś wyratować, ale Twoja pozycja na rynku matrymonialnym nie należy do najlepszych - choć może uda Ci się to zmienić - dzięki właśnie dynamiczności albo agresji, pewnej zaczepności.
  • Odpowiedz