Wpis z mikrobloga

@ProfesorDynamo przecież to jej aktualna sytuacja , ludzie nie mówię że akurat tak jest ale często jest tak, że ludzie decydują się na dzieci wtedy gdy ich na to stać a to że przytrafi im się nie szczęście i spadają na dno posiadając już dzieci nie znaczy, że trzeba ich teraz oczerniać bo naprawdę nie znamy żadnych faktów. Autor napisał jakieś domysły a historia idzie dalej. Może faktycznie jest tak jak pisze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dejwis: @r0k0: nie, on (Stonoga) napisał, że DZIECI żyją na tyłu metrach, więc tyle metrów ma POKOJ DZIECIECY. Przynajmniej ja tak rozumiem. Z tego faktu można wywnioskować, że mieszkanie może mieć 50 metrów, bo łazienka, kuchnia, pokój/salon i pokój dzieci. Mam dwójkę rodzeństwa i tak żyliśmy sporo czasu, a nie czułam się nigdy biedaczką, no ale przy 5tce dzieci to już trochę hardkor xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dejwis: no ja może interpretuje zbyt dosłownie, ale jak tak, to nieźle xD przecież uznając, że mają oboje starych, to gorzej, niż polscy więźniowie (którzy i tak mają najgorzej w Europie, bo się nie zgadza metraż dostępny na jednego człowieka xd)