Wpis z mikrobloga

To co by mnie najlepiej podbudowało i odgoniło ode mnie wszelkie negatywne myśli, depresję i cały cholerny Weltschmerz to kobieca dłoń, która głaskała i delikatnie drapała mnie po głowie, oraz możliwość wtulenia się w ukochaną. Serio piszę, zamiast wyuzdanego stosunku, bardziej pragnę kobiecej czułości, a jego brak to największa katorga jaka mnie spotkała. Być może ma to jakiś związek z moją chorobą skóry na głowie, przez którą nieustannie się drapię jak idiota i rozsypuję wszędzie złuszczoną skórę. Oczywiście jestem realistą i wątpię by jakakolwiek laska chciała by wpleść swoje palce w moje przerzedzone włosy pełne płatków złuszczonej skóry. Ba, taka dziewczyna wręcz brzydziła mnie dotknąć. Otóż to, takie uciechy cielesne zarezerwowane są tylko dla obdarzonych lepszymi genami chadów i Oskarków, bez jakichś przeklętych choróbsk. A ja mogę jedynie sam się drapać po łbie i odczuwać coraz większą nienawiść do samego siebie.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - To co by mnie najlepiej podbudowało i odgoniło ode mnie...

źródło: comment_1590785690YXF3q93CgpfsUP7QLmfpRW.gif

Pobierz
  • 6