Wpis z mikrobloga

@Ciryatan: a jak dziennikarze GW, TVN zajmują się Kingą Duda to już jest dobrze? Może przypomnieć co lis mówił o córce PAD zanim jeszcze został prezydentem?
@Ciryatan: jak nie katolik może być prezydentem katolickiego kraju. To się nie skalda. Polacy mają w większości jakiś kod kulturowy nie chodzi mi o wariantow i trolach z wykopu tylko o normalnych osobach z realnego życia.
@pawel-niczyporek: różnica jest taka, że o dzieciach polityków PiS można pisać wszystko, nawet uderzać w adoptowane dziecko Morawieckiego, a jak dotknie się tematu dzieci polityków po to już przecież "jak tak można"
@kogi: co jest o Kindze Dudzie? Materiał Lisa, za który przeprosił i ktory dotyczył dorosłej córki? Rzeczywiście porównywalne z wciąganiem dziecka, które ma 12 lat za co nikt nie poniesie odpowiedzialności. Wasza moralność jest tak wątpliwa, że mi się chce rzygać jak czytam te fikołki.
@kogi: pierwsze słyszę o jakimś adoptowanym dziecku Morawieckiego, nie widzę nic złego w adopcji. Po sprawdzeniu o co co chodzi widzę, że chodzi o jakiś artykuł super expressu - porównywanie jakiegoś szmatławca do publicznej, opłacanej z podatków Polaków telewizji i wciąganie dziecka w pisowskie szambo przed 5 mln widzów to #!$%@?ństwo. Marta Kaczyńska to dorosła kobieta, która sama angażowała się w tematy polityczne i jest osobą publiczną. Dziecko Trzaskowskiego nie jest,
@muwieszeptem: dla mnie tak samo to dno, ale przypomnę, że to ŻONA TRZASKOWSKIEGO udzielając wywiadu mediom podała tą informację:

"Kościół nie zdał egzaminu, gdy PiS atakował sądy czy prawa kobiet, gdy protestowali niepełnosprawni czy mamy dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dlatego nie wysłałam Stasia na komunię i nasze dzieci nie chodzą już na religię. Widzę też, że wielu znajomych wokół nas zerwało relacje z Kościołem. "

Skoro, żona wciąga swoje dzieci