Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj po raz pierwszy boleśnie doświadczyłem #blackpill w praktyce.

26 lvl, pracuję w #januszex głównie z sebami i karynami ##!$%@? . Mam w pracy taką jedną znajomą, 24 lvl, gównostanowisko ds. klepania maili, spoko do pogadania, nieraz bywaliśmy na imprezach etc., ostatnio rzucił ją chłopak. Pożaliła mi się jakiś czas temu, że teraz nie chce młodych gówniarzy i chciałaby porządnego faceta ustatkowanego, miłego, gentlemana żeby go dobrze poznać zanim postanowi o wejściu w kolejny związek. Co się okazało dzisiaj? Przyszła pochwalić się, że poszła w tango z chłoptasiem z #tinder 19 lvl i dała mu po pierwszej (!) randce. "Gówniarzowi" jak to wcześniej twierdziła. Pokazała mi jego profil: gościu ma biceps większy niż moje udo, foty z Tajlandii czy cholera wie skąd, widać, że nie ma biedy. Poszperałem w social mediach: jego stary jest kickboxerem i ma firmę budowlaną, stara lekarz. Na osiemnaste urodziny banan dostał od starego w prezencie nowego VW Golfa GTI, relacja była udostępniona publicznie na jednym z jego profili. Nie z gentlemanem, miłym gościem, tylko z mięśniakiem przystępującym ledwo co do matury poszła w tango i dała mu po pierwszym spotkaniu. To się na pewno super poznali. xD

Wniosek 1: wiedziałem o ideologii blackpill, ale dopiero dzisiaj mnie to serio uderzyło psychicznie. Mówią o szacunku do siebie, miłym gościu, a szmacą się z nażelowanym typem po siłce.
Wniosek 2: jeśli synuś tatusia, gościu który w wieku 18 lat popyla nowym sportowym hatchbackiem i wygląda jak model interesuje się karyną z Januszexu, to co zostaje dla poczciwych gości, etatowców, jakich w społeczeństwie większość. Gówno? One serio myślą, że stworzą z takim gościem parę i będą żyli długo i szczęśliwie?

Ehhh muszę się napić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed4335e1487ee2d07aa7c04
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 27
st ten tzw. Gadzi mózg, który sprawia że kobiety zawsze będą szukać mega przystojnego i dobrze ustawionego samca, by splodzic z nim zdrowe i będące zabezpieczone


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie martw się, jak on ją rzuci, to będzie płaku płaku i zainteresuje się Tobą. Oczywiście tylko na chwilę, dopóki nie pojawi się kolejny #!$%@? na horyzoncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)