Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki i Mirabelki, czy ktoś z Was mieszka na osiedlu Wizjonerów (lub inaczej "Mieszkaj w Mieście")? Rozważam kupno mieszkania na tym osiedlu i chciałbym zapytać o wysokość czynszu, ogólne wrażenia i tak dalej. Wiadomix, deweloper zachwala, ale Mirko wie lepiej ( ͡ ͜ʖ ͡)

#krakow #nieruchomosci #bronowice
  • 11
@SuperStefan: ja nie mieszkam, ale rozważałem tam zakup mieszkania. Z niesprawdzonych info (koleżanka żony z pracy zna tam kogoś) to mieli problemy z przeciekającym dachem w którymś z etapów. U nas ostatecznie padło na inwestycję na Głowackiego 12 - cena podobna, a dużo bliżej wszędzie - możesz też na nią rzucić okiem
@sttigma: ajjj... jeśli ten ktoś miał mieszkanie na najwyższym piętrze to faktycznie mógł mieć lipę. Przy okazji spytam - mam na oku mieszkanko na Głowackiego 30. Spokojna okolica? Żołnierze nie rozrzucają małpek po osiedlu? ;)
@SuperStefan: znajomy kupił, ja też byłem blisko. Doskonała lokalizacja, stacja SKA pod nosem (wielka zaleta, szybko można dotrzeć do centrum), tramwaje, galerie Bronowice 10min spacerkiem, Ikea, lokale usługowe w pobliżu. Ogólnie lokalizacja 10/10 do mieszkania/inwestycji. Jakość mieszkań wysoka, znajomy miał problem z oknem - było źle wyregulowane. Tak czy siak reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i w ciągu 2 tyg wszystko mu poprawili.
@SuperStefan: Rozważałem zakup, z rzeczy które mi osobiście przeszkadzały:
- bardzo głośne samoloty, teraz wiadomo że nie latają to ciężko ocenić
- bardzo słabe i niebezpieczne dojście do tramwaju przez tunel, tak przynajmniej było rok temu, podobno jako alternatywę mieli wybudować kładkę do SKA ale nie wiem jak to teraz wygląda
- mało/brak miejsc parkingowych dla gości
@jedzbudynie: Tak, lokalizacja jest według mnie bardzo dobra. Dla mnie liczy się kilka zmiennych, m.in czas dojazdu do ścisłego centrum, odległość od uczelni, lokale usługowe, biurowce/miejsca pracy w pobliżu. Pod tym kątem ta lokalizacja jest na prawdę spoko. W dodatku blisko na wylotówkę na A4 oraz drogę na Wawę.
Gdzie Ty kupiłeś mieszkanie?