Wpis z mikrobloga

@czlonek17: chodziło o cholerne 20 dolarów. Masz pewność, że to był on? Co najwyżej był podejrzany. Jak czytałem w wikipedii to przez pandemie stracił pracę, więc nawet jeżeli to on podrobił czek to mógł być w trudnej sytuacji życiowej.
@orangeduke: no nie wiem jakoś takie naciągane to wszystko......mógł się mniej opierać czy coś...a poza tym jak trzeba mieć zły banknot żeby wejść do sklepu gdzie pracuje zmęczony kasjer, dać kasjerowi ten banknot, który dostaje co parę sekund jakieś banknoty i żeby się zorientował, że akurat ten jest podrabiany a ten Pan się nie zorientował....
@leazyboy: Nie każdy ma maszynke do sprawdzania banknotów w oczach. Nie wiemy jak było. Wszystko to domysły. Mogło być też tak, że sprzedawcy po prostu nie spodobał się ten Pan i zadzwonił. Podobno wg nagrań monitoringu nie stawiał wcale oporu.
@leazyboy: podobno tłumaczyli się, że on przed wsiądaniem do samochodu sam upadł. Ale nawet gdyby tak było to chyba nie był powód by przydusić go kolanem do ziemi przez 8 minut i czekać aż umrze? ¯\_(ツ)_/¯
@RaczejNiePiszDoMnie: my tu sobie z kolegą grzecznie dyskusje prowadzimy i rozważamy bez-poglądowo opcje i scenariusze ewentualne, a tu wyskakujesz z swoim wykopowym 200IQ....wróć jak skończysz podstawówkę.

@orangeduke: no tu Ci przyznam rację bardzo zawiła sytuacja i ciężka do wyjaśnienia, ja osobiście i tak z prywatnym osądem czekam do wyroku sędziowskiego bo może podadzą jakieś ciekawe fakty jeszcze z czasem.
@RaczejNiePiszDoMnie: Nie wiem czy panu brakuje dystansu albo wiadomości, ale istnieje znamienity mem/film gdzie dziewczyna mówi o tym aby bezdomni kupili sobie po prostu dom i moja wypowiedz jest bezpośrednim nawiązaniem do tego. filmik o którym mowa
Tak że proszę wróć do swojej jaskini i tam się wymądrzaj, albo jak już wspomniałem wcześniej skończ podstawówkę i wtedy rozmawiaj z ludźmi, pozdrawiam