Wpis z mikrobloga

Jest lepszy budżetowy smartfon niż nokia 3.1 plus? Teraz jest za 390 w rtv euro. A może Sharp Aquos S2(C10) Global? Nokia ma procesor mediateka, na który tu narzekacie. A Sharp nie ma aktualizacji.
#telefony
  • 11
  • Odpowiedz
@k3lt: ale brak aktualizacji może być problemem?

Nokia ma praktycznie to samo, tylko 3/32 GB zamiast 4/64 GB pamięci. Sharp za to ma małą baterie, a ona jest dla mnie dość ważna.
  • Odpowiedz
@k3lt: a coś jeszcze warto rozważyć? Budżet niby do 600zl ale tel dla matki, która ma tendencję do szybkiego psucia elektroniki, więc im taniej tym lepiej. Z drugiej strony dobrze, żeby tel. nie wkurzal od początku i nie nadawał się wprost do śmieci. Najważniejszy jest dobry czas pracy na baterii.
  • Odpowiedz
@r4do5: https://www.banggood.com/ASUS-ZenFone-Max-Pro-(M1)-ZB602KL-Global-Version-6_0-inch-FHD+-5000mAh-13MP+5MP-Dual-Rear-Cameras-3GB-32GB-Snapdragon-636-4G-Smartphone-p-1636954.html?ID=6287853&cur_warehouse=HK
Dostal Andka 10, metalowa obudowa, dioda powiadomien, przyzwoity SoC. Zobacz tez Lenovo Z5S z Ali.

Jeszcze odnosnie tej baterii w Sharpie, wez pod uwage ze on ma maly wyswietlacz i jest na dosc energooszczednym Snapie 6xx, nie bedzie pozeral tyle baterii co ta Nokia na starym Mediateku z 6" wyswietlaczem.
  • Odpowiedz
@r4do5: Miałem tego Sharpa i mam jedno spostrzeżenie - to bardzo delikatny telefon. Obudowa jest cienka jak żyletka. Spadł mi z szafki nocnej na panele i obudowa pękła.
  • Odpowiedz
Budżet niby do 600zl ale tel dla matki


@r4do5: kiedyś dało się dorwać w mm oppo a5 2020 z kodem zniżkowym za 599 złotych, ale teraz chyba podnieśli cenę, musiałbyś obserwować
  • Odpowiedz