Wpis z mikrobloga

@nunu85:

widać firmie Spotify się to podoba, skoro wspierają takie działania. A jak się podoba, to dlaczegóż tak samo im nie robić? Może i nie w moim stylu, ale czego się nie robi, żeby komuś dogodzić.


Czerwiec to teczowy miesiac lgbt a Spotify tez to wspiera. Co planujesz z tej okazji skoro tak chetnie wspomagasz Spotify w ich dzialaniach?
@kuhonnyje_rewaljucje: ja #!$%@?, oni serio dodali do playlisty BLM kawałek NWA o #!$%@? policji. Kawałek grupy, która składała się z przestępców, gloryfikowała przemoc, seksizm, strzelanie do innych czarnych, rozpustę. Grupy, która stworzyła podwaliny pod gatunek muzyczny, który być może kosztował wielu ludzi życie poprzez promowanie przestępczego życia i przemocy. Ilu młodych, gniewnych i biednych po przesłuchaniu takich kawałków myślało jak to fajnie być gangsterem? Ilu zabiło kogoś albo ilu handlowało narkotykami
@turok2016 co ty za teorie tu wymyślasz.
Płaciłem Spotify dobre kilka lat i płaciłbym dalej.

Ale skoro firma promuje złodziejstwo i wandalizm, to odpłacał mi się bede tym samym.
Jak zrobi tak większa ilość ludzi, to może się czegoś nauczą i wyciągną wnioski.
A jak nie wyciągną- no cóż, wcale mi ich nie żal.

I nie, wcale nie będę się czuł zle ich okradając.
Bo robię to na ich wyraźną prośbę.

Wszak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poleca ktoś jakąś normalną alternatywę?

@s3ndr0: Tidal już od kilku lat. Polecam wypróbować w darmowym okresie być może tobie również przypadnie do gustu