Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej tracę wiarę w ludzkość. Geniusze zaczynają twierdzić, że na protestach w USA Policja sama sobie rozwala auta, żeby zwalić winę na protestujących. Jedyne nagranie które znalazłem w tym temacie jest tutaj:
YouTube

Ciekawe czemu Policja próbuje wybić okno w aucie policyjnym?
Odpowiedź protestujących:Zwalić winę na nas
Odpowiedź po zastanowieniu: Bo pewnie przednia szyba czymś grubo dostało i szyba ma ogromnego pajączka, więc nie da się jechać. Auta nie zwiozą do bazy bez tego, a jak je zostawią na środku zostanie zniszczone totalnie. Czekanie na lawetę to też nie jest najlepszy pomysł w momencie kiedy zaraz trzeba lecieć do kolejnej kradzieży, a zostawiać do ochrony auta kilku policjantów to narażanie ich.

#minneapolis #blacklivesmatter #usa
  • 3
@ZeT_: Obejrzałeś video? Czy ja teraz piszę o tym, że Policjanci to aniołki i na pewno nic nie robią? Mówię tylko, że zostałem zalany na twitterze informacjami, że policja w USA sama niszczy swoje auta, która wydała mi się absurdalna i sam ją sprawdziłem. Wyszło na to, że na tą chwilę to się nie dzieje.

Niestety tutaj nic nie jest 0 albo 1 tylko jest pomiędzy. Natomiast takie fake newsy to