Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@L3stko: twierdza ze potracił 3 ludzi, no spoko tyle ze nie uciekał z miejsca i dzwonił pewnie po pomoc, a murzyn juz go atakował łapa, prawidłowa reakcja białasa, pytanie dlaczego potracił ludzi
  • Odpowiedz
@Gronbar: No to pokaż - gdzie te wszystkie strzelaniny?
Jak na razie widzę dziesiątki dowodów, że legalni posiadacze broni to odpowiedzialni, zrównoważeni ludzie.
Nawet na filmie powyżej najbardziej agresywna jest "pokojowa i racjonalna lewica" a uzbrojony prawak robi wszystko, żeby zażegnać konflikt. Możesz mi wytłumaczyć ten fenomen?
  • Odpowiedz
@Gronbar:
1. Nie użyłem słowa "lewak". Wielu zwolenników lewicy uznaje je za obraźliwe.
2. Nie o to pytałem. Zmiana tematu = brak mi argumentów ale coś tam odpiszę.
3. "odstaw wykop człowieku" - zmiana kierunku na ad persona = brak argumentów.
  • Odpowiedz
Podbiegli do kolesia, ten duży już do niego wyskoczył z łapami. Już się wszyscy szykowali do linczu, a jak tylko wyciągnął broń, to "opuść broń, nikt tu Cię nie skrzywdzi" xD
  • Odpowiedz
uzbrojony prawak robi wszystko, żeby zażegnać konflikt


@Z_dupy_strzelec: Aha, i dlatego, że stoi spokojnie, to już wywnioskowałeś, że głosuje na Trumpa? Tylko, jak to nazywasz, "prawacy" mają monopol na pokojowe rozstrzyganie konfliktów?
  • Odpowiedz
  • 144
@L3stko "Im a us veteran." XD nie zabijaj jestę weteran. To po #!$%@? nielegalnie blokujesz komuś drogę i dziwisz sie że tłukąc mu w szyby ze stresu przejeżdża przez 3 osoby. XDDDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@L3stko: jak mnie ciśnienie skoczyło jak zobaczyłem podbiegającą blondynę. Gdyby sytuacja się rozwinęła to kto musiałby się #!$%@?ć? Oczywiście że nie ona.
Raz jeden w życiu dostałem #!$%@?, właśnie przez dyskutującą blondynkę z mojej ekipy którą trzeba było bronić, nigdy więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 185
@L3stko: Pełna kulturka gościu miał bron ale wyjął ja dopiero jak został zaatakowany. Widać kto odpowiedzialnie korzysta z prawa do posiadania broni
  • Odpowiedz
@L3stko: Śmieszna sytuacja.
1) Zaatakuje człowieka.
2) Człowiek wyciąga broń.
3) Ej, spokojnie ziomek, nikt cię nie zaatakuje.

pytanie dlaczego potracił ludzi


@RedBaron: Zgaduję, że nie spodziewał się ludzi blokujących ruch na autostradzie i nie zdążył wyhamować.
  • Odpowiedz