Wpis z mikrobloga

Wszystkich pulsujących ten pożałowania godny wpis lojalnie uprzedzam, że się wam to po prostu nie uda. Obecnie obserwujemy oddolne ruchy które niedługo rozsadzą te wątłe tęczowe sidła które zastawia neomarksistowska ideologia. Wam się wydaje, że jak zwalczycie takie organizacje jak Ordo Iuris, to zwyciężycie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic wam to nie da moje Mireczki. Doskonale znamy mistrzowski plan zniszczenia Kościoła i wiemy jak temu zapobiec #katolicyzm . Pamiętajcie, że:

7 I nastąpiła walka na niebie:

Michał6 i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem.

I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie,

8 ale nie przemógł,

i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło.

9 I został strącony wielki Smok,

Wąż starodawny,

który się zwie diabeł i szatan,

zwodzący całą zamieszkałą ziemię,

został strącony na ziemię,

a z nim strąceni zostali jego aniołowie.

10 I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: «Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego

i władza Jego Pomazańca,

bo oskarżyciel braci naszych został strącony,

ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym. (Apo 12, 7-10)


Pobierz qluch - Wszystkich pulsujących ten pożałowania godny wpis  lojalnie uprzedzam, że się...
źródło: comment_1591089337q6MCZ26HDAJZmw5uVpuUz1.jpg
  • 24
nie ma żadnego planu zniszczenia Kościoła, Kościół całkiem dobrze sobie sam radzi ze strzelaniem sobie w stopę na każdym kroku


@Croce: niema? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to wycyrklowałeś? Chyba węgielnicą to ci się udało. Ważne, że wolność przywrócono!
a jaki jest ten plan? bo chyba Ci nie chodzi o te śmieszne wykopki, którym się wydaje że walczą z Kościołem wrzucając memy na portal ze śmiesznymi obrazkami


@Croce:

niema? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to wycyrklowałeś? Chyba węgielnicą to ci się udało. Ważne, że wolność przywrócono!