Wpis z mikrobloga

Wykop jak zwykle pokazał swoją klasę i radykalizuje się jak tylko może w takich sytuacjach. Zresztą nie tylko wykop bo zagraniczne media robią prawie że identycznie.

-Wszyscy protestujący to czarnuchy napadające na sklepy dla zysku.
/
-Wszyscy protestujący są pokojowi a nawet jak ktoś coś ukradnie to robi to w słusznej sprawie.

Chciałbym żeby kiedyś na świecie zapanował zdroworozsądkowizm.
Virsky - Wykop jak zwykle pokazał swoją klasę i radykalizuje się jak tylko może w tak...

źródło: comment_1591100945uLO1W2NKEQs3PDcosBfZOp.jpg

Pobierz
  • 37
@Virsky: tylko widzisz różnica jest taka, że to "not all" nijak nie pasuje.

Bo not all czarni są przestępcami ale przeważająca większość przestępstw jest popełniana przez nich i niemal każdy stosuje "race card" jak tylko coś mu sie nie podoba - dlatego ludzie ich unikają.

Bo not all białych jest rasistami sugeruje jakby wydawało się, że większość jest - a nie jest, biali rasiści to jest margines marginesu i nawet alt-right
Innego obrazu niż "czarny bandyda napada na sklepy, a biały lewak go popiera" tu nie uświadczysz.


@graf_zero: bo idioci lubią się nakręcać nawzajem swoją głupotą, a normalni ludzie nie babrają się w tym ścieku.
@Virsky: Tak samo uważam, że w tym wszystkim jak zwykle brakuje jakiegoś głosu rozsądku z centra tych wojenek. Lewa strona jest bezkrytycznie za protestującymi, z prawej strony wyłazi skrajny rasizm. A ja z jednej strony rozumiem tych ludzi, wiem że czarni wciąż mają #!$%@? w USA, szczególnie w dobie koronawirusa, gdzie bogaci stali się znowu bogatsi, a czarna biedota stała się jeszcze biedniejsza. I ta sytuacja z zabiciem tego czarnego była
@Virsky: Bo tak to dziala. Jesli jedna strona zakrzywia rzeczywistosc to druga strona i neutralna zaczyna zakrzywiac ja w druga. Ja nie mam nic przeciwko protestom. Ale jak widze, ze oni niszcza miasta i podaja jakies dane z dupy o rasizmie to mnie gotuje. Oni zamiast walczyc z rasizmem w tym momencie tylko go poszerzaja. Mnie ta akcja rasita nie zrobi bo oceniam ludzi wedlug ich charakteru a nie koloru czy