Wpis z mikrobloga

Witam,

Przykra sprawa się stała, gdyż mój Janusz (automatyczny odkurzacz alfawise V8S) mi zdechł. Po około 10 minutach pojawia się komunikat ze silnik ssący jest zapchany (a tam nic nie ma). Napisane do Gearbestu, a oni ze mogą mi zwrócić 45 $ tylko, nie mogą całości, lub za 100 dolców wymienić na nowy. Kupowałem na polskiej stronie gearbest i nie minęło 2 lata. Można coś z nimi więcej wywalczyć? Ewentualnie jaki odkurzacz wziąć teraz?

PS. ktoś wie gdzie znajdę na nim SN code? brak zewnętrznego opakowania.

#gearbest #alfawise #zakupyzchin
  • 3
@kermirz: to była taka naklejka i musisz ją szukać na przesyłce, na pudełku, albo luzem w pudełko.
rozkręć odkurzacz i odkurz cały układ ssący innym odkurzaczem, zebrało ci się tam dużo syfu na wylocie, wyczyść takżę filtr hepa - i powinien odkurzacz ci zadziałac.

też miałem problem z tym odkurzaczem, mi siadły szczotki te dwie, przestały się kręcić... długo by opowiadać. wymieniłem jeden silnik (wysłać mieli dwa) i działa, tylko że
komunikat brzmi suction coś tam coś tam prawda? tam potrafi wpaść pomiędzy kołami nawet spora kulka z zabawek. przepatrz go dokładnie, sprawdź hepa wypierz go wręcz + sprawdź wylot z silnika. nie mam przy sobie zdjęć bo bym ci pokazał miejsca na które zwrócić uwagę.
potrafi się ten błąd często powtarzać w zależności od szczęscia, czyszczenie pomaga na jakiś czas, świruje prawdpoodbnie czujnik od ssania (jakiś ciśnieniowy) albo serio masz go zapchanego.