Wpis z mikrobloga

Hej, czy na Ali znajdą się jakieś tanie chińskie cuda do słuchania muzyki w czasie jazdy na motocyklu? Nie zależy mi na odbieraniu połączeń ani parowaniu się z innymi osobami na moto, tylko słuchanie czegoś z telefonu,dlatego kupowanie jakiegoś w miarę dobrego interkomu to trochę za dużo dla mnie. Są może jakieś zestawy że słuchawkami montowane w środku kasku, tak żeby nie przeszkadzały lub coś podobnego?
#motocykle #aliexpress
  • 24
@Lucider5: Przecież są intercomy za 20 dolarów, świetnie się to sprawdza. Dobry intercom z funkcją konferencji kupisz za 45.
Jeśli nie potrzebujesz konferencji kup taki za 20 dolarów i będziesz zadowolony.
@Donmenello: @Lucider5: Też mam T-MAX. Jak za tą kwotę to jest bardzo dobry, da się sparować go z wieloma markowymi interkomami typu Sena czy Cardo. Bardzo rzadko jeżdżę w grupie, ale kolega miał Cardo i testowałem, a z Seną łączyłem się na kursie na prawo jazdy ;) Zazwyczaj jeżdżę na Yanosiku w tle+ mapy google ;)
@Przyglup: do 6 jednocześnie. Tylko jak kupujecie z kumplami to najważniejsze kupować tej samej marki. Bo pozniej jest problem z parowaniem np. Sena pozwala tylko z jednym obcym urządzeniem. Sprawdz sobie na yoututbe bo juz troche tego lata.
Mam juz 3 lata i polecam. Zadnej awarii, mozna posluchac muzyki, pogadać przez telefon no i konferencja.
@Przyglup: Łączyłem max w 3 osobowej grupie i działało. Ta pomarańczowa to wersja na azje dostępna na aliexpress. Podobno działa tak samo jak wersja europejska( ta srebrna ). Pare osób z wykopu kupowało tą pomaranczową wersje. Wyszukiwanie na wykopie nie działa, ale jak wpiszesz w google to znajdzie.

https://www.google.com/search?rlz=1C1CHBD_plPL887PL887&sxsrf=ALeKk02zfc0wMcED1RV6gtOdZ1LuVTo0MA:1591180183050&q=wykop+freedconn+t+max&sa=X&ved=2ahUKEwi73tWMuOXpAhUkyKYKHfQtChsQ7xYoAHoECAsQKg&biw=1536&bih=754