Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doktorzgon:
Due to some problems in the infrastructure , we need to make some mandatory updates on the service and this might take from One day to Some days.
With this message we want to inform you that we are doing our best to solve this issue soon.
You will be updated via this way again.
As soon as the system available again we will provide bonuses for these down time
kolejne Polskie ruszyły

Raport i status przestoju
Drear, proszę przyjąć nasze przeprosiny z powodu ostatniego przestoju. Ostatnio mieliśmy problemy z infrastrukturą, ale nasz zespół pracuje nad tym 24/7, aby to naprawić.
Po całkowitym rozwiązaniu problemów, damy ci bonus na twoich liniach dwa razy, gdy byliśmy na dole.
Jeśli masz skonfigurowaną markę na swoim koncie, prześlij ponownie logo marki w ustawieniach.
Kanały:
Kanały Albanii - EXYU - Turcja - Iran - Francja -
@boloney: u mnie działa miałem komunikat że połączenie nie zabezpieczone ale dałem połącz mimo to i teraz już za każdym razem wchodzę spokojnie ..jedynie widzę że u kkzbigserver nie działa mój od tvglobal od RapidPL działa
@boloney: wczoraj dostałem jeszcze dodatkowe info o kolejnym bonusie ale na razie nie widzę ani możliwości dodania sobie tego bonusu jak i dodanych tych 10 dni poczekamy zobaczymy

Downtime Bonus:
We provide 10 days bonus for all lines because of downtime that we experienced lately. It takes some hours to finish (about end of June 7th, 2020).