Wpis z mikrobloga

Nagraliśmy z kolegą numer. Wyprodukował go uczestnik Młodych Wilków - Michał Tomasik.

Wbrew temu, co mówi tytuł, nie jesteśmy boomerami Wręcz przeciwnie, zamiast narzekać na nieodwracalne przemijanie, wyraziliśmy radość ze zbliżania się do wieku chrystusowego. Opowiadamy o niektórych zachowaniach, które teoretycznie nie przystają trzydziestolatkom. Tylko czy my się tym przejmujemy? Po prostu lubimy się wygłupiać.

Jesteśmy niepoważni w świecie dorosłych. Młodsi mogą się uczyć i zobaczyć co ich czeka za naście lat. Starsi mogą podzielić się swoimi wspomnieniami z tego wieku - jestem ciekaw czy podchodzili do życia podobnie. A równolatki? Sam nie wiem. Znam większych wariatów od nas, ale i bardziej stonowanych.

A na koniec jeszcze taka mądrość ode mnie. Chcesz odwalić coś głupiego w tłumie? Zrób to! Na drugi dzień i tak każdy o tym zapomni, poświęcając się swoim sprawom. A kiedy mnie spytasz, czy serio mam te trzydzieści lat, odpowiem z dumą: tak, mam trzydzieści lat!

#maloznanerapy #rap #polskirap #nowoscpolskirap #rapsy #elquatro #muzyka
Modest_elQuatro - Nagraliśmy z kolegą numer. Wyprodukował go uczestnik Młodych Wilków...